ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ

Дата: 02.03.2022 12:53

В штатному режимі працюють медичні заклади, відповідні служби забезпечують роботу систем життєзабезпечення громади: подача електроенергії, газу та води.

Станом на ранок 02.03.2022 без електропостачання залишається с. Бранцівка, частково с. Грабовське.

Перебої з постачанням газу, води відсутні.

Розвезення продуктів харчування по старостинським округам громади буде здійснюватися ТОВ «Псел» відповідно до налагодженого графіку.

Також Краснопільською райспоживспілкою випікається хліб та розвозиться по магазинам населених пунктів громади.
Ряснянським ММК передано 400 кг. м’яса Таратутинському психоневрологічного інтернату, 225 кг. - Краснопільській лікарні, 75 кг. – працівникам ДСНС.

Дякуємо жителям с. Чернеччина, с. Осоївка, смт Краснопілля, Ряснянському ММК, ФГ Колос, які відгукнулися та надали допомогу продуктами харчування Таратутинському психоневрологічного інтернату. Збір гуманітарної допомоги продовжується.