Проводяться перевірки дотримання державної дисципліни цін

Дата: 06.04.2022 16:04

Робочою групою Краснопільської селищної ради по забезпеченню цінової стабільності умовах воєнного стану щотижня проводяться перевірки дотримання державної дисципліни цін та перевірки здійснення безготівкових розрахунків зі споживачами.

В умовах воєнного стану в Україні запроваджено механізм надання державних гарантій сільгоспвиробникам для здійснення весняно-польових робіт, відповідно до якого аграрії можуть отримати пільгові кредити для проведення посівної кампанії. Для отримання інформації щодо умов кредитування  сільськогосподарським виробникам потрібно звернутися до філії Краснопільського відділення № 3239 АТ «Державний ощадний банк України». Також додатково повідомляємо, що найближчим часом планується відновлення роботи банкоматів банку.

За інформацією, наданою працівникам АТ КБ «Приватбанк» зняття готівки на даний час можливе лише в касі відділення банку.

Безготівкові розрахунки зі споживачами здійснюються по можливості в більшості закладів торгівельного обслуговування населення. Робочою групою постійно проводиться роз’яснювальна робота з порушниками безготівкових розрахунків зі споживачами.