АСОЦІАЦІЯ ОБ'ЄДНАНИХ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД НЕ СТОЇТЬ ОСТОРОНЬ ПРОБЛЕМ ЛЮДЕЙ, ЯКІ ОПИНИЛИСЯ В СКЛАДНИХ ЖИТТЄВИХ ОБСТАВИНАХ ВНАСЛІДОК РОСІЙСЬКОЇ АГРЕСІЇ

Дата: 08.04.2022 18:29

Завдяки спільній роботі Краснопільської селищної ради та Всеукраїнської Асоціації об'єднаних територіальних громад (виконавчий директор Валентина Полтавець) доставлено чергову гуманітарну допомогу до нашої громади.

Таким чином до Краснопільського гуманітарного штабу доставлені продукти харчування та засоби гігієни. Також надійшли ліки та засоби медичної допомоги, які передані до КНП «Краснопільська лікарня» Краснопільської селищної ради.

Далі допомога буде розподілена відповідно до заявлених потреб мешканців громади.

«Дякуємо нашим партнерам та друзям за надану допомогу жителям громади у такий нелегкий для всієї країни час», – зазначила Ірина Юхта.