«Гаряча лінія» служби зайнятості Сумщини

Дата: 13.04.2022 11:07

Нагадуємо, що для звернень громадян, надання оперативної інформації, яка входить до компетенції служби зайнятості, у Сумському обласному центрі зайнятості працює «гаряча лінія».

Так, з початку воєнних дій на «гарячу лінію» звернулося більше чотирьох тисяч громадян області. Найактуальнішими стали питання щодо реєстрації в службі зайнятості - 44%, відвідування центрів та філій – 26%, можливостей працевлаштування, видачі довідок – 21%, виплати допомоги по безробіттю – 9%.

«Гаряча лінія» Сумського обласного центру зайнятості надає роз’яснення виключно в межах компетенції служби зайнятості, а саме, норм чинного законодавства про зайнятість, надання соціальних послуг та виплати допомого по безробіттю клієнтам служби зайнятості.

Із зазначених питань ви можете щодня звертатися з 8.00 до 21.00 за такими телефонами гарячої лінії:

093 276 39 66;

096 109 08 37;