Подяка за плідну співпрацю

Дата: 20.06.2022 11:57

Директор Сумського обласного центру зайнятості Володимир Підлісний вітає з професійним святом усіх майстрів друкованого слова, теле- і радіоефіру та Інтернет-ЗМІ.
- Серед них багато наших щирих друзів, надійних партнерів та конструктивних критиків, - говорить він.
В.Підлісний побажав журналістам Сумщини гострого пера і влучного слова, цікавих тем і вдячних читачів!

- Зичу, щоб журналістські портфелі завжди були сповнені творчих планів і свіжих ідей, усі задуми успішно реалізувалися, а праця – гідно поціновувалася. Дякую за співпрацю з обласною службою зайнятості.
З Днем журналіста України!
А ще посадовець додає: у 2022 році професія журналіста набула ще більшого значення, адже саме журналісти, піар-працівники, смм-спеціалісти бережуть інформаційний фронт країни в час війни. Тисячі "мемів", інформаційних матеріалів, аналітичних статей, інтерв'ю та включення з фронту – стали тим потужним фронтом, який захищає країну від російських "вкидів", фейків, пропаганди. Якщо 8 років тому Україна програвала в інформаційній війні, то у 2022-му, взявши для себе чимало уроків, її виграє.