Знайти роботу до душі: скористайтеся сучасними сервісами служби зайнятості

Дата: 20.06.2022 11:59

Сьогодні центри зайнятості Сумщини мають у своєму розпорядженні трохи більше тисячі вакансій, які надали 1 900 роботодавців і на котрі можуть претендувати безробітні. Однак число безробітних має тенденцію до збільшення. Нині їх вже зареєстровано 16 652. Тож, як бачимо, вакансій в області не густо, а роботу знайти все важче.

- Але вихід у цій скрутній ситуації є, - говорить директор Сумського обласного центру зайнятості Володимир Підлісний. – Раджу всім, хто шукає можливість працевлаштуватися, скористайтеся сучасними сервісами служби зайнятості. Ви відкриєте для себе світ професій, серед яких неодмінно знайдете свою улюблену.
Завідуючі виробництвом, вчителі, лікарі різних спеціалізацій, головні бухгалтери, менеджери з продажу, банківські працівники, провізори, фінансисти та ще понад 2 000 вакансій знаходяться на всеукраїнському безкоштовному каналі у Телеграмі «Робота зараз: Державна служба зайнятості» (https://t.me/worknowdcz/).
Сервіс містить лише актуальні вакансії, які оновлюються щодня. Канал корисний в тому числі для внутрішньо переміщених осіб, оскільки в ньому акумулюються вакансії з усіх регіонів.
Також у роботодавців є можливість самостійно подавати свої пропозиції на канал за допомогою чат-боту @DCZWorkNowBbot
Найбільша база легальної роботи для наших земляків тут: sum.dcz.gov.ua/userSearch/vacancy.
У ці дні, під час воєнного стану, ефективно працює гаряча лінія Сумського обласного центру зайнятості. Вона, зауважте, надає роз’яснення виключно в межах компетенції служби зайнятості.
Телефони гарячої лінії обласного центру зайнятості: 093 276 39 66; 096 109 08 37; 067 698 29 58; 095 337 41 10.
Нагадуємо, що консультації з питань пошуку роботи, реєстрації в службі зайнятості, отримання статусу безробітного та порядку призначення і нарахування допомоги по безробіттю ви можете отримати у Telegram за посиланням https://t.me/+Jis40eOnV-JjNjUy