КРАСНОПІЛЬСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ОТРИМАЛА БУДІВЕЛЬНІ МАТЕРІАЛИ ВІД МІЖНАРОДНОЇ ГУМАНІТАРНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «ЛЮДИНА В БІДІ»

Дата: 30.06.2022 10:05

Необхідні набори краснопільчанам для першочергового відновлення житлових приміщень, які постраждали від вибухів та артобстрілів, сформували й передали в громаду представники Міжнародної гуманітарної організації «Людина в біді» (People in Need, PIN), яка спільно з ГО «Філософія здоров’я» за підтримки Європейського Союзу (ЕСНО) реалізує проект «Надання будівельних матеріалів домогосподарствам, житло яких було пошкоджено в результаті воєнних дій».

В цей скрутний час, в умовах активної фази російсько-української війни надважливим питанням для нашої громади є підтримка та допомога місцевого населення. Краснопільська селищна рада від імені всіх жителів громади дякує вищезазначеним Міжнародним організаціям за підтримку та надання необхідних будівельних матеріалів.

Ця допомога буде розподілена між мешканцями нашої громади, помешкання яких постраждали від збройної агресії росії. Для отримання будівельних матеріалів необхідно звернутися до Краснопільської селищної ради за адресою: смт Краснопілля, вул. Мезенівська, 2, І поверх, каб. 12 з підтверджуючими документами (актами обстеження будівель).