28 ЛИПНЯ УКРАЇНА ВПЕРШЕ ВІДЗНАЧАЄ ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ

Дата: 28.07.2022 09:13

Дорогі земляки! День Української Державності – нове свято нашої держави, мета якого – утвердження понад тисячолітніх традицій українського державотворення, яке коріннями сягає часів заснування Києва.

Саме на вшанування видатного державотворця Київського князя Володимира Великого у День Хрещення Київської Руси-України – 28 липня і встановлено День Української Державності. Ця дата втілює в собі давнє прагнення нашого народу до свободи і самовизначення, утверджує спадкоємність тисячолітніх державотворчих традицій України від Русі до сьогодення.

Україна й сьогодні виборює право на свою незалежність, на власну думку та мирне життя. І усі випробування, які ми зустрічаємо на своєму шляху, загартовують дух української самосвідомості, виховують в кожному повагу до своєї Батьківщини.

Шановні краснопільчани! Бажаємо вам і вашим рідним миру, спокою та злагоди, міцного здоров'я, щедрої долі, успіхів у всіх справах і починаннях заради процвітання рідного краю та України.

Нехай ваші серця будуть сповнені гордістю за нашу державу, прагненням до єднання та порозуміння, а джерело віри, надії та любові до України буде невичерпним.