Трагічно загинув депутат Краснопільської селищної ради Іван Дейнека

Дата: 19.08.2022 19:15

Сьогодні близько 16 години у Краснопільській громаді сталася страшна подія. Трагічно загинув депутат Краснопільської селищної ради Іван Дейнека.

Дорогою їхав вантажний автомобіль ЗІЛ. Він розминався із зустрічною автівкою та з'їхав на обочину з дороги. Вантажівка вибухнула, водій загинув на місці.

Це був Дейнека Іван Григорович, мешканець Краснопілля, місцевий фермер, голова фермерського господарства "Дейнека" та депутат Краснопільської селищної ради. Голова асоціації фермерів та приватних землевласників Сумської області.

Керівництво, депутатський корпус, виконавчий комітет та апарат селищної ради висловлюють глибоке співчуття рідним та близьким з приводу тяжкої і непоправної втрати – смерті Івана Григоровича Дейнеки.

Пам'ять про нашого колегу завжди залишиться в наших серцях та житиме у добрих справах, які залишив по собі Іван Дейнека.