ДО УВАГИ ГРОМАДЯН! ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО УЛАШТУВАННЯ МІННО-ВИБУХОВИХ ЗАГОРОДЖЕНЬ

Дата: 03.10.2022 13:43

В рамках вжиття заходів із забезпечення національної безпеки та оборони, відсічі і стримування збройної агресії російської федерації проти України у лісосмузі та полях між прикордонними населеними пунктами Краснопільської громади встановлено мінно-вибухові загородження. Дані ділянки загородження промарковані табличками та знаками із написом: «МІНИ», «ОБЕРЕЖНО МІНИ», «СТОП МІНИ» та подібного застережного змісту чи червоною стрічкою із білим пробілом.

З метою запобігання будь-яких нещасних випадків, травмування чи жертв необхідно:

- неухильно дотримуватися заходів мінної безпеки при пересуванні територією громади;

- при переміщенні сільськогосподарської техніки з однієї ділянки обробітку на іншу бути вкрай обережними та не з'їжджати вглиб узбіччя основних доріг та перехресть;

- громадянам не заходити, у тому числі не випасати худобу на ділянках з позначенням «МІНИ», «ОБЕРЕЖНО МІНИ», «СТОП МІНИ», включаючи засіяні чи засаджені раніше поля.

Збір урожаю у районах мінно-вибухових загороджень ЗАБОРОНЕНО!