Увага! На території Краснопільської громади буде реалізовуватись проект «Задоволення нагальних міжсекторальних гуманітарних потреб ВПО та постраждалого від конфлікту населення в Україні»

Дата: 03.11.2022 15:04

У рамках Консорціуму Реагування (UKRAINE RESPONSE CONSORTIUM) під лідерством Бюро гуманітарної допомоги (ВНА) і міжнародної благодійної організації ACTED Фонд «Право на Захист» реалізовуватиме проект «Задоволення нагальних міжсекторальних гуманітарних потреб ВПО та постраждалого від конфлікту населення в Україні» на території Краснопільської громади.

В межах проекту буде здійснюватися роздача багатоцільової грошової допомоги.

Хто може звернутися по допомогу від BHA&ACTED?

1) Родини (ВПО), які були переміщені протягом останніх 30 днів

2) Постраждалі домогосподарства від раптових обстрілів:

- родини, які втратили члена родини;

- родини, що втратили засоби до існування (пошкоджений/втрачений дім, магазин, ферма  тощо) внаслідок проведення військових дій

3) Також подати заявку можуть внутрішньо переміщені особи, постраждалі від воєнних дій, що проживають у Сумській області, які перемістились більше ніж 30 днів тому, мають дохід менший 5400 грн на особу на місяць та відповідають хоча б одному з критеріїв вразливості:

- Домогосподарства з двома і більше дітьми

- Домогосподарства з людьми з інвалідністю

- Домогосподарство ведеться однією особою (включаючи як чоловіків, так і жінок)

- Домогосподарство, в яких є вагітні жінки

- Домогосподарство, в яких є жінки, які годують грудьми (з 1 або більше дитиною/дітьми до 2 років)

- Домогосподарство з літніми людьми (55 років і старше)

та, які не були зареєстровані на отримання грошової допомоги від інших міжнародних організацій раніше.

Якщо домогосподарство/особа відповідає критеріям вразливості для отримання грошової допомоги, вона буде перенаправлена на збір особистих даних про кожного члена домогосподарства, які приїхали разом.

Для збирання даних повинні бути присутні всі члени домогосподарства.

З собою потрібно мати оригінали документів, що підтверджують відповідність критеріям,  на кожного члена родини:

• податковий номер (ідентифікаційний код) як дорослим членам домогосподарства, так і дітям;

• національний паспорт або інші документи, що посвідчують особу (якщо картка ID + витяг з пропискою);

• довідка ВПО  (за необхідністю);

• довідка з банківськими реквізитами (номером IBAN) (дозволяється в електронному вигляді);

• свідоцтво про народження дітей (за необхідністю);

• документ, що посвідчує законну опіку над дитиною (за необхідністю);

• посвідчення/медична довідка у разі інвалідності;

• У разі пошкодження чи руйнування майна (достатньо одного з документів):

1) постанова слідчого про відповідні пошкодження;

2) відповідне судове рішення;

3) експертний висновок щодо матеріальної шкоди;

4) довідка про пошкодження майна від органів самоврядування

+ додатково потрібно надати підтверджуючі документи про право власності на пошкоджене майно (за наявності).

• У разі втрати одного з членів родини -  Свідоцтво про смерть та виписка з моргу.

Реєстрація благодійним фондом буде здійснюватись в приміщенні Центру надання адміністративних послуг Краснопільської селищної ради з понеділка 07.11.2022 з 09:00 до 16:00 години.