КУ «Центр надання соціальних послуг» Краснопільської селищної ради, як партнерська організація

Дата: 14.12.2022 11:52

Належним чином налагоджена співпраця між всіма органами та установами, діяльність яких пов’язана з особами, які ведуть антисоціальний спосіб життя або притягувалися до кримінальної відповідальності, є однією з запорук успіху.

Так, лише при охопленні всіх сфер життя засудженої особи, можливо розробити та виконати необхідний для її виправлення комплекс заходів. Більшість осіб, які вперше вчиняють кримінальні правопорушення є особи молодіжного віку, при проведенні профілактичної та соціально – виховної роботи з якими необхідна тісна співпраця між органом виконання покарань та центром надання соціальних послуг. Однією з таких партнерських організацій, що тісно співпрацює з Сумським районним сектором № 2 філії Державної установи «Центр пробації» в Сумській області є Центр надання соціальних послуг Краснопільської селищної ради.

13 грудня 2022 року з метою організації взаємодії щодо вирішення криміногенних потреб, які виникають під час організації соціально-виховної роботи з суб’єктами пробації організовано та проведено робочу зустріч представників органів пробації селища Краснопілля, Центру надання соціальних послуг та інспектора ювенальної превенції ВП № (смт Краснопілля) Сумського РУП ГУНП в Сумській області.

Під час цієї зустрічі обговорено проблемні питання, які виникають під час соціально-виховної роботи із суб’єктами пробації, роль волонтерської діяльності щодо ефективної ресоціалізації суб’єктів пробації. Обговорено низку інших питань, які б сприяли адаптації в соціумі особам, звільненим з місць позбавлення або обмеження волі.

Зокрема, під час зустрічі було підведено підсумки поточної взаємодії між даними організаціями, проведено аналіз результативності співпраці в цілому, а також виокремлено актуальні напрямки спільної роботи на майбутнє.