Дата: 30.12.2022 14:06

Наближаються новорічні свята, тому нагадуємо вам про заборону використання на території громади феєрверків, салютів та інших піротехнічних засобів та їх продажу.

Рішенням виконавчого комітету Краснопільської селищної ради від 28.12.2022 року № 194 "Про тимчасову заборону використання салютів, феєрверків та піротехнічних засобів під час проведення масових заходів" вирішено заборонити фізичним та юридичним особам використання салютів, феєрверків та піротехнічних засобів під час проведення масових заходів на період дії правового режиму воєнного стану.

КРАСНОПІЛЬСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

28.12.2022                                 смт Краснопілля                                 № 194

Про тимчасову заборону

використання салютів, феєрверків

та піротехнічних засобів під час

проведення масових заходів

Відповідно до п. 44 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,
з метою забезпечення прав та законних інтересів громадян,
зважаючи на стримування збройної агресії
Російської Федерації та загрози можливого
проведення терористичних актів на території селищної ради,
виконавчий комітет селищної ради

ВИРІШИВ:

1. Заборонити фізичним та юридичним особам використання салютів, феєрверків та піротехнічних засобів під час проведення масових заходів на період дії правового режиму воєнного стану.

2. Сектору взаємодії з громадськістю та інформаційної діяльності інформувати населення Краснопільської селищної ради через засоби масової інформації про тимчасову заборону використання піротехнічних засобів, салютів та феєрверків.

3. Контроль за виконанням цього рішення залишаю за собою.

Заступник селищного голови з

питань діяльності виконавчих

органів ради                                                              Василь ЛАВРІНЕНКО