На Сумщині поліцейські продовжують інформаційну кампанію щодо вступу до штурмової бригади «Лють»

Дата: 15.03.2023 08:44

Днями працівники поліції провели робочі зустрічі у містах Охтирка, Тростянець та Краснопілля. Під час яких розповіли місцевому населенню про новостворену штурмову бригаду Національної поліції України «Лють» та як до неї долучитися.

Під час зустрічей правоохоронці роз’яснили основні завдання, що стоятимуть перед співробітниками новоствореного підрозділу, його структуру та штатну чисельність, а також міста, де будуть знаходитися центри базування окремих штурмових полків.

Правоохоронці також розповіли, що після успішного проходження конкурсного відбору, новопризначені поліцейські пройдуть курс необхідного навчання і лише після цього приєднаються до вже сформованого основного складу досвідчених бійців бригади.

Крім того працівники поліції наголосили, що ця кампанія є виключно добровольчою та розрахована на громадян, які мають високу мотивацію і бажання боронити рідну землю.

Бажаючі долучитись до штурмової бригади «Лють» можуть звернутися до найближчого територіального підрозділу поліції або до Центрів надання адміністративних послуг за адресами:

м. Суми, вул. Британська, 21

смт. Миколаївка Сумського району, бульвар Свободи, 2

м. Лебедин, вул. Т. Шевченка, 26

м. Ромни, вул. Соборна, 13

м. Охтирка, вул. Незалежності, 5

м. Конотоп, пр-т. Червоної Калини, 13

м. Шостка, вул. Садовий Бульвар, 14.

Також, додаткову інформацію ви можете отримати за телефонами: (0542) 667-046 та (0542) 667-113.

Приєднуйся та перетвори свою лють на зброю!

Відділ комунікації поліції Сумської області