ВШАНУВАЛИ УЧАСНИКІВ ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ АВАРІЇ НА ЧОРНОБИЛЬСЬКІЙ АЕС

Дата: 26.04.2023 15:13

Чорнобиль – один із епохальних поворотів не тільки української історії, але і всього людства. Біль і мужність Чорнобиля  сповнює наші серця тривогою та неспокоєм. Тільки через багато років приходить до нас переосмислення масштабів цієї трагедії і подвигу ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС. Ми маємо зробити все, щоб у майбутньому подібні катастрофи ніколи не повторювались, а пам’ять про цих людей жила у наших серцях.

Звертаючись до присутніх секретар Краснопільської селищної ради Ірина Юхта зазначила, що події Чорнобиля ніколи не зітруться в пам'яті десятків поколінь, а катастрофа назавжди залишиться спільним болем. Вона побажала усім доброго здоров'я, довгих років життя, здійснення мрій і сподівань, миру та перемоги.

Присутні хвилиною мовчання вшанували тих, хто ціною власного життя врятували українську землю та, без перебільшення, увесь світ від поширення радіаційної загрози.

Під час урочистої частини заходу пройшла невеличка концертна програма, підготовлена аматорами Краснопільського Палацу культури.

В ході зустрічі ліквідатори аварії мали змогу розповісти про їх проблеми та задати відповідні питання.

Далі з метою вшанування померлих (загиблих) ліквідаторів відбулося покладання квітів до пам’ятного знаку землікам-ліквідаторам аварії на ЧАЕС.