ПОКЛАДАННЯ КВІТІВ З НАГОДИ ВІДЗНАЧЕННЯ ДНЯ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ
У 1996 році Верховна Рада України, висловлюючи суверенну волю громадян нашої держави і спираючись на багатовікову історію українського державотворення та світовий досвід, прийняла Основний Закон України – Конституцію, яка стала реальною і дієвою основою розбудови незалежної демократичної держави як повноправної учасниці світового співтовариства.
З нагоди відзначення 27-ї річниці Дня Конституції України відбулося покладання квітів до пам’ятника Т. Г. Шевченка та пам’ятного знаку героям АТО/ООС Краснопільщини, в якому взяли участь керівники Краснопільської селищної ради та представники відділу поліції.
Є дати, які укріплюють нації, виражають дух народу, символізують його славне минуле, сьогодення й майбутнє. До їх числа, безумовно, належить День Конституції України – свято волі і доброї злагоди всіх громадян на основі закону і справедливості.