ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ ПРАЦІВНИКА ЛІСУ!

Дата: 15.09.2023 15:36

Шановні працівники та ветерани лісового господарства Краснопільщини, прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня працівника лісу.

Ліси і земля - це найцінніші ресурси нашого регіону та держави в цілому. А лісовий комплекс є вагомим сировинним джерелом, потужним екологічним щитом.

Лісова галузь Краснопільщини розвивається у позитивному напрямку. Окрім того, лісогосподарські підприємства філія "Краснопільське лісове господарство" ДП «Ліси України» та КП«Краснопільський агролісгосп» є одними з найбільших роботодавців в сфері реального сектору економіки та по праву вважаються бюджетоутворюючим підприємствами, що в свою чергу, сприяє наповненню місцевого бюджету.

Працівники лісу роблять все необхідне для розвитку економіки регіону, зміцнення рідної землі. Лісівники оберігають державний лісовий фонд, забезпечують вітчизняного товаровиробника сировиною, постійно підвищується ефективність і рентабельність лісогосподарського виробництва.

З нагоди свята дозвольте подякувати Вам, шановні лісівники, за самовіддану нелегку, проте надзвичайно важливу працю.

Бажаємо усім миру та єдності, міцного здоров’я та особистого щастя, родинного затишку і подальших трудових звершень у благородній та корисній для людей справі.