17 вересня - День усиновлення!!!

Дата: 15.09.2023 15:46

17 вересня Україна відзначає День усиновлення. Це свято насамперед батьків і дітей, які волею долі стали однією родиною.

Усиновлення – це особлива дорога батьківства. Благородна і складна, яка веде до щастя і дитину і дорослого.

Головне завдання дорослих, захистити права кожної дитини, а особливо дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, шляхом повернення їм того, що волею долі, у них відібрало життя, – гідності, самоповаги, віри в добро і справедливість, а найголовніше – батьківської любові.

На території Краснопільщини зростає 2 усиновлених дітей, 24 дитини, які виховуються в опікунських сім`ях, 28 дітей – у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім`ях. Упродовж  2023 року усиновлено 2 дітей.

Висловлюємо вдячність усиновителям, прийомним батькам, опікунам за те, що даєте дітям найголовніше – родину. Нехай повняться щасливим дитячим сміхом ваші домівки, ростуть здоровими і успішними сини й доньки.

Зі святом!