ПРОВЕДЕНО ЗУСТРІЧ З РОДИНАМИ ЗАГИБЛИХ ГЕРОЇВ

Дата: 29.09.2023 14:17

Наперодні відзначення Дня Захисників і Захисниць України в читальному залі Краснопільського Палацу культури 29 вересня відбулась зустріч із членами сімей загиблих в російсько-українській війні за участю секретаря Краснопільської селищної ради Ірини Юхти та представників Департаменту з питань соціальної політики, ветеранів та реінтеграції Сумської обласної державної адміністрації, Управління соціального захисту населення Сумської районної державної адміністрації, Пенсійного фонду України, медицини, відділу соціального захисту населення та центру надання соціальних послуг Краснопільської селищної ради.

В ході зустрічі розглянули питання, які потребували роз’яснень зі сторони органів місцевого самоврядування та органів виконавчої влади, а саме: порядок надання статусу члена сім'ї загиблого (померлого) Захисника чи Захисниці України, призначення пенсії по втраті годувальника, пільг на житло – комунальні послуги, матеріальної підтримки за рахунок обласного бюджету та бюджету Краснопільської селищної ради відповідно до місцевих програм, також про надання медичних та соціальних послуг в громаді.