ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ТРАГЕДІЇ БАБИНОГО ЯРУ

Дата: 29.09.2023 14:48

29 вересня 1941 року нацисти почали масові розстріли євреїв у Бабиному Яру в Києві. Близько 34 тисяч людей були вбиті за кілька днів… Дорослі, діти… Цілі родини… Жінки, чоловіки… Зло не розбирало, кого знищувати.

З нагоди вшанування трагічних подій у Бабиному Яру в Дитячій бібліотеці КЗ «Краснопільська публічна бібліотека» організована та діє книжкова виставка – реквієм «Бабин Яр: наш біль і пам’ять», на якій представлені монографії, матеріали наукових конференцій, публікації, прозові та поетичні твори, що розкривають тему трагедії Бабиного Яру на тлі подій Другої світової війни.

У Глибнянській сільській бібліотеці-філії КЗ «Краснопільська публічна бібліотека» підготовлено виставку-пам’ять «Бабин Яр: пам’ять на тлі історії», де представлена література, що висвітлює ці трагічні події.

У Осоївській сільській бібліотеці-філії №2 КЗ «Краснопільська публічна бібліотека» представлена книжкова виставка-спогад «Жива пам'ять. Бабин Яр...»

В Угроїдській селищній бібліотеці №1 КЗ «Краснопільська публічна бібліотека» організована виставки-реквієм «Бабин Яр – відлуння в просторі літератури та мистецтва».

Бабин Яр завжди буде на мапі пам’яті жертв Голокосту.Фото без опису