Триває прийом заявок на конкурс «Варто: Єднання»

Дата: 13.11.2023 15:08

Громадські інституції, які працюють на підтримку ветеранів та членів їх сімей, зможуть отримати від 800 тис. грн до 2,5 млн грн фінансової підтримки у межах нового конкурсу «Варто: Єднання».

Новий конкурс започаткований Українським ветеранським фондом спільно з ГО «Ініціативний центр сприяння активності та розвитку громадського почину «Єднання».

Претендувати на отримання фінансової підтримки у рамках даного конкурсного відбору проєктів можуть:

громадські об’єднання із статусом юридичної особи (громадські організації або громадські спілки), які зареєстровані відповідно до вимог законодавства не пізніше ніж за один рік до подання заяви на участь у конкурсному відборі та мають статус неприбуткової організації, до статутної діяльності яких належать питання щодо захисту прав і свобод, задоволення суспільних, зокрема, економічних, соціальних, культурних та інших інтересів ветеранів та членів їх сімей.

Мета програми «ВАРТО: ЄДНАННЯ»: реінтеграція та підтримка ветеранів та їхніх родин через послуги громадських об’єднань, які своєю чергою посилять свої спроможності та якість послуг у сфері захисту прав і свобод, задоволення суспільних, економічних, соціальних, культурних та інших інтересів ветеранів та членів їх сімей.

У конкурсному відборі можуть брати участь проєкти, які відповідають наступним пріоритетам:

1. Надання менторської підтримки та консультування ветеранського підприємництва від старту до розвитку;

2. Соціальний супровід ветеранів, членів їх сімей та членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, членів сімей загиблих (померлих) Захисників та Захисниць України;

3. Соціальний супровід дітей ветеранів та дітей загиблих (померлих) ветеранів війни, дітей загиблих (померлих) Захисників та Захисниць України;

4. Реінтеграція ветеранів та членів їх сімей до активного суспільного життя, забезпечення збереження та відновлення їх фізичного та психічного здоров’я.

Увага! Проєкт, що претендує на участь у конкурсі, має обов’язково відповідати мінімум одному із зазначених пріоритетів.

Останній день прийняття заявок – 16 листопада 2023 року (до 23:59 за київським часом).

З більш детальною інформацією щодо порядку проведення та умов участі у конкурсному відборі проєктів заявники можуть ознайомитись на сайті Українського ветеранського фонду за посиланням: https://veteranfund.com.ua/contests/varto-unity/

Подати заявку на участь в програмі можна за посиланням: https://veteranfund.com.ua/contests/varto-unity/

Запитання та уточнення надсилати на електронну поштуuvfprojects@veteranfund.mva.gov.ua

У темі листа обов’язково вказувати: “Варто: Єднання”. Або звертайтись за номером телефону: +380 (98) 009 48 72.