Чергова допомога у вигляді двох електровелосипедів для соціальних робітниць завдяки проєкту «Криза в Україні: Реагування та відновлення з урахуванням потреб людей з інвалідністю під керівництвом та за координації організацій осіб з інвалідністю (2-г

Дата: 17.11.2023 13:08

Комунальна установа «Центр надання соціальних послуг» Краснопільської селищної ради отримала чудовий подарунок у вигляді двох електровелосипедів для соціальних робітниць. Цей транспорт полегшить роботу працівникам установи, так як розвиває значну швидкість, є маневреним, обладнаний місткою корзиною, яка дозволяє покласти продукти, медикаменти чи інші речі. Все це завдяки проєкту «Криза в Україні: Реагування та відновлення з урахуванням потреб людей з інвалідністю під керівництвом та за координації організацій осіб з інвалідністю (2-га фаза)», який реалізується Національною Асамблеєю людей з інвалідністю України  за підтримки Європейського форуму інвалідності (EDF) та Християнської місії незрячих (СBM). Щиро дякуємо за допомогу Генеральному секретарю Назаренко Вікторії Миколаївні і всім причетним до цієї доброї справи.