З Міжнародним днем волонтера!!!

Дата: 05.12.2023 08:10

Дорогі волонтери Краснопільщини!

Щиро вітаємо вас із Міжнародним днем волонтера!

Символом міжнародного волонтерського руху є серце, простягнуте рукою. Так і кожен із вас віддає людям частину себе.

Волонтери Краснопільщини – це справжній приклад доброти, людяності й безкорисливості, які за час повномасштабної війни без жодної нагороди допомагають українським військовим і цивільним, наближаючи Перемогу. Добровольцями йдуть на фронт, збирають допомогу, везуть на передову  починаючи зі шкарпеток і закінчуючи амуніцією, знаходять потрібні ліки, продукти харчування, плетуть маскувальні сітки.

Волонтерський рух на Краснопільщині, це саме та сила, яка нас об’єднує та заохочує простягати руку ближньому та долучатися до загальної справи.

Вислювлюємо вам слова подяки від свого імені і від імені кожної людини за вашу безкорисливу працю на благо процвітання добра і миру на землі, за щиру допомогу військовим і тим, хто її потребує!

Впевнені- кожен мешканець Краснопільської громади вніс хоча б часточку себе, своєї душі і праці у спільну мету - допомогу нашим бійцям.

Бажаємо здоров’я, невичерпної енергії та миру!
Низький уклін
  усім небайдужим людям, завдяки яким наш народ стоїть і переможе!

Пишаємося вами!

Слава українським волонтерам!