З Днем Збройних Сил України!!!

Дата: 06.12.2023 09:13

Шановні військовослужбовці, учасники АТО та ветерани війни! Щиро вітаємо Вас із Днем Збройних Сил України!

Українські військові – це справжня армія незламних та нескорених бійців, патріотів, які вже котрий рік в умовах війни демонструють мужність, звитягу, силу духу, волю та неабияке бажання перемогти ворога. І цим виправдовують довіру громадян до своїх захисників.

Свято хоробрих військовослужбовців, завдяки незламному духу яких наша країна досі лишається суверенною незалежною державою.

Сьогодні ви відзначаєте професійне свято, ведучи запеклі бої з російськими окупантами на землі, у повітрі й на морі. Ви міцно тримаєте позиції і вибиваєте ворога з нашої землі, звільняючи українські міста і села.

У цей день ми схиляємо голови перед пам’яттю героїв, які віддали своє життя за нашу благословенну українську землю. Вічна їм слава!

Шановні військові, сердечно вітаємо Вас зі святом, бажаємо не втрачати віри, завжди пам’ятати, що вдома на вас чекають рідні та близькі люди, які щодня підносять до Бога свої молитви за Вас!

Бажаємо усім вам доброго здоров'я, мирного неба, добра та злагоди вам і вашим родинам, дорогі воїни та ветерани!

Слава Збройним Силам України!

Слава Україні!