З Днем Святого Миколая!!!

Дата: 06.12.2023 09:42

Шановні жителі громади!

Щиро вітаю Вас із Днем Святого Миколая Чудотворця – одним із найсвітліших і найрадісніших християнських свят.

Визволитель полонених, захисник мандрівників та відомий всім дітям сивочолий чарівник, що приходить з подарунками – це все про Святого Миколая. І сьогодні в своїй молитві малі й дорослі просять його заступитися за всіх тих, хто зараз далеко від дому боронить наш спокій та подарувати можливість знову обійняти дорогих серцю людей. Як колись Миколай був простою людиною з великим добрим серцем, так і українці, немов чародії, сьогодні творять справжні дива: одні – буквально закривши собою країну, інші – роблячи хороші справи. Саме завдяки цим людям віра в добро і світло точно ніколи не зникне.

Нехай цей прекрасний день принесе до Ваших осель радість, світло і приємні несподіванки. З приходом цього дня кожен з нас очікує на маленьке диво, звершити яке під силу лише Святому. Хай у зимові морози зігріває Вас тепле свято і Святий Миколай здійснить усі Ваші бажання!

Миру Вам і добра, достатку, щастя, злагоди, благополуччя й душевного родинного затишку, світлої радості та веселого свята! Нехай Святий Миколай освятить і благословить Вас на добрі справи.