В Україні відзначають День Сухопутних військ Збройних сил України!

Дата: 12.12.2023 12:49

Сьогодні, 12 грудня, Україна відзначає День Сухопутних військ Збройних сил України. Це професійне свято військовослужбовців, які несуть службу в найчисленнішому виді Збройних сил України.

Другий рік поспіль ми відзначаємо цей день в умовах великої війни, захищаючи країну від російської ворожої навали.

Безстрашні, загартовані, витривалі, сильні та професійні воїни першими зустрічають окупантів та дають їм відсіч. Немає більшої сили, що б могла зрівнятися з ними у впевненості, міцності та волі до Перемоги.

Вічна пам’ять Героям, хто віддав своє життя за мир та спокій, світле майбутнє українського народу!

Честь і слава незламним воїнам, Сухопутних військ України.

Ви – надійна основа української армії. Міцний щит та гострий спис, що нещадно знищує противника! Ви знаєте ціну кожного клаптика української землі. Ваша незламна воля та мужність є гордістю нашої держави!

Вітаємо кожного, хто носить нарукавні знаки Сухопутних військ – найпотужнішої складової Збройних сил України! Ваш патріотизм, мужність та стійкість заслуговують найвищої вдячності. Завдяки вашим титанічним зусиллям Україна тримається й живе вірою у Перемогу.

СЛАВА УКРАЇНІ!