15 ГРУДНЯ ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАЧОГО КОМІТЕТУ КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Дата: 15.12.2023 16:22

15 грудня під головуванням заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Василя ЛАВРІНЕНКА відбулося засідання виконавчого комітету селищної ради.

На розгляд порядку денного було винесено сімнадцять питань, за результатами обговорення яких були прийняті відповідні рішення.

Зокрема, члени виконкому розглянули та погодили проєкт Програми економічного і соціального розвитку та бюджету Краснопільської селищної територіальної громади на 2024 рік.

Про проведену роботу за рік на засіданні виконкому проінформували директор КУ «Інклюзивно-ресурсний центр» Людмила ПЕТРОВА та КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Раїса ПРИЛЄПА.

В ході засідання члени виконкому розглянули та прийняли відповідні рішення, що стосувалися надання жителям громади компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією рф проти України; облаштування захисних споруд цивільного захисту багатоквартирних будинків на території селищної ради, а також ряд майнових та житлово-комунальних питань.