З ДНЕМ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ!!!

Дата: 22.01.2024 08:10

Шановні краснопільчани!

День 22 січня 1919 року ввійшов до національного календаря як велике державне свято – День Соборності України. Саме цього дня в 1919 році, відбулася ключова для сучасної України подія на шляху до єдності і скріплена незалежності держави – проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки (УНР) та Західно-Української Народної Республіки (ЗУНР).

День Соборності – це нагадування про те, що сила нашої держави в єдності українських земель.

Сьогодні наша країна переживає складні часи. Українські військові вкотре захищають державні кордони від зовнішнього агресора, відстоюють соборність та самостійність України.

Ідея соборності завжди була і є базовою національною цінністю українського народу. Сьогодні вона стала передумовою успіху нашого спротиву проти агресії росії. У єдності наша сила, ця дата уособлює національну єдність і символізує прагнення нашого народу до вільного життя в самостійній незалежній державі.

Низький уклін всім, хто у скрутні для нашої країни часи постав на захист територіальної цілісності та національних інтересів.

Ми надзвичайно вдячні нашим Захисникам за те, що непохитно боронять кордони держави і не залишають ворогу жодного шансу.

Пам’ятаємо, якою ціною сьогодні виборюється наше майбутнє. Пам’ятаємо наших Героїв, бо вони між нас, доки ми пам’ятаємо.

Слава Україні! Героям Слава!