"Два роки незламності" друга річниця широкомасштабного вторгнення росії в Україну

Дата: 23.02.2024 15:44

24 лютого, виповнюється рівно 2 роки від початку злочинного повномасштабного вторгнення росії в Україну.

Ворог намагався захопити нашу країну за три дні, але всупереч усім перешкодам і похмурим сценаріям Україна не впала. Україна жива та б’ється.

Вже 2 роки український народ боронить свою державу і слова «Слава Україні! Героям слава!» перестали бути просто вітанням це вже віддання шани найкращим, котрі у найважливіший момент нашої держави не злякалися і пожертвували собою заради своєї Батьківщини, а також є засвідченням справжнього подвигу.

Наша Краснопільщина понесла значні втрати у цій жахливій війні.

Вшановуємо світлу пам'ять кожного захисника полеглого під час виконання бойових завдань, а також мирних громадян, які загинули унаслідок збройної агресії російської федерації проти України.

Пам’ятаємо, якою ціною сьогодні виборюється наше майбутнє. Пам’ятаємо наших Героїв, бо вони між нас, доки ми пам’ятаємо.

Війна, як ніколи, згуртувала українську націю, мобілізувавши весь її потенціал на відсіч ворогу. Вона торкнулася кожної української родини, стала частиною нашого життя, а перемога у ній стала спільною метою всього українського народу. Кожен з нас наближає перемогу.

-Честь і слава незламним Збройним Силам України, які звільняють нашу землю від російських окупантів!

-Честь і слава незламним волонтерам які допомагають у гуманітарних штабах, плетуть маскувальні сітки, закуповують амуніцію тощо.

Сьогодні волонтери — це найпотужніша частина громадянського суспільства України.

- Честь і слава незламним рятувальникам- героям без зброї, готових завжди прийти на допомогу тим, хто чекає захисту: ліквідовують наслідки обстрілів, відновлюють критичну інфраструктуру, гасять пожежі та розміновують нашу землю.

- Честь і слава незламним медикам!

-Честь і слава нашим комунальним службам.!

-Честь і слава нашим енергетикам!

-Честь і слава нашим газовикам!

Ми не знаємо, коли закінчиться війна, але твердо впевнені, що правда за нами.