НА КРАСНОПІЛЬЩИНІ ЗДІЙСНИЛИ ПОГАШЕННЯ ПОШТОВОЇ МАРКИ «І БУДЕ ВЕСНА!»

Дата: 23.02.2024 18:43

23 лютого за участю голови Сумської обласної державної адміністрації - начальника обласної військової адміністрації Володмира Артюха, заступника голови Сумської обласної ради Микити Бані, директора Сумської філії АТ "УКРПОШТА" В'ячеслава Маринича та секретаря селищної ради Ірини Юхти відбулася урочиста церемонія спецпогашення поштової марки "І буде весна".

Як повідомив директор Сумської дирекції АТ «Укрпошта» В’ячеслав МАРИНИЧ, блок «І буде весна!» складається з таких марок: «Захоплення аеропорту «Бельбек». Севастополь, 2014 рік», «Кохання не спинити! Харків, 2022 рік», «Світло переможе! «Азовсталь». Маріуполь, 2022 рік», «Руки піхотинця. Бахмут, 2023 рік».

Тираж блоку – 250 000 примірників. Придбати марки можна вже зараз у відділеннях чи онлайн.