38 РІЧНИЦЯ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ

Дата: 26.04.2024 11:13

Сьогодні, 38 років тому, відбулась на нашій землі жахлива трагедія – аварія на Чорнобильській АЕС.

Ми висловлюємо щирі слова подяки, засвідчуємо свою шану за героїзм та самовідданість всім ліквідаторам страшної аварії, які ціною власного життя та здоров'я, без вагань та роздумів, рятували людство від згубних наслідків Чорнобильської катастрофи – катастрофи планетарного масштабу.

За традицією цього дня, відбулося покладання квітів до пам’ятнного знаку «Ліквідаторам аварії на ЧАЕС» участь у якому взяли керівництво громади, ветерани та представники громадськості.

Схиляємо голови перед тими, хто не дожив до цього дня, чиє життя та здоров’я забрав невидимий ворог – смертоносне радіоактивне випромінювання. Обов’язок кожного з нас – пам’ятати про це й підтримувати тих, до кого у сім’ю прийшла чорнобильська біда.

Низький уклін всім хто боровся зі страшною бідою.

Пам'ять про подвиг не згасне у віках і збережеться в серцях людей!!