Напередодні Міжнародного свята Дня матері відбувся тематичний захід «Жінка. Мати. Берегиня"!

Дата: 10.05.2024 15:10

На захід було запрошено матерів та дружин військовослужбовців, які віддали свої життя, боронячи незалежність нашої країни у війні з країною агресором.

Під час заходу секретар селищної ради Ірина Юхта привітала всіх матерів громади зі святом і висловила слова вдячності та шани матерям загиблих Захисників, за виховання мужніх і незламних патріотів,  які не озираючись назад, знаючи всі наслідки для свого здоров’я і життя, пішли захищати нашу країну, нашу область і нашу громаду, дружинам – за збереження сімейних цінностей та традицій, які підтримали рішення своїх чоловіків стати на захист Батьківщини,  та наголосила, що подвиг їх дітей та чоловіків є прикладом мужності для молоді і багатьох дорослих. Завдяки таким Захисникам Україна сьогодні тримається і обороняється. Їхній подвиг назавжди вписано золотими літерами в історію України та нашої громади.

Низький уклін і шана всім жінкам громади, чиї сини, чоловіки, брати стали на захист кордонів нашої держави від агресора.

Шануємо маму, дружину Героя! Схиляємо голови перед усіма жінками, молитви яких захищають Україну, кожного воїна, кожну сім’ю і дитину.

До привітань долучилися і аматори Краснопільської громади, подарувавши всім присутнім свої музичні доробки.