Сумська область, Сумський район

БЕЗБАР’ЄРНИЙ СЛОВНИК: МАТИ, ЯКА САМОСТІЙНО ВИХОВУЄ ДИТИНУ

Дата: 11.06.2024 10:53
Кількість переглядів: 17

Термін «мати-одиначка» вже давно став своєрідним тавром, часто створюючи підґрунтя для пліток, спекуляцій та навіть осуду.

Проте насправді, причини, чому жінки або ж чоловіки, виховують дітей самостійно, можуть бути абсолютно різні – від втрати партнера до самостійного усиновлення. А на застаріле та досить образливе слово «покритка» бажано натрапляти лише в українській літературі позаминулого століття.

До слова, онлайн-посібник «Довідник безбар’єрності», розроблений за ініціативи першої леді Олени Зеленської, включає словник з правильними толерантними визначеннями щодо різних верст населення. Крім іншого, інтернет-майданчик містить етичні консультації по взаємодії у стресових ситуаціях, слушні поради у воєнний час та багато іншого. Тож, вчимося разом використовувати допустимі визначення й характеристики відносно людей, зокрема говорячи про когось з батьків, що самостійно виховує дитину.