Вчасна передача показань газового лічильника – запорука коректних нарахувань!

Дата: 02.08.2024 08:48

Сумська філія «ГАЗМЕРЕЖІ» нагадує про необхідність передачі показань газового лічильника. Для цього, компанія пропонує два варіанти:

Варіант 1. Через особистий кабінет споживача my.grmu.com.ua. На платформі можна передати показання одразу кількох приладів обліку газу.

Варіант 2. Через Контакт-центр за номерами:

+38 066 300 28 88

+38 098 300 28 88

+38 093 300 28 88

Зверніть увагу! Дані необхідно передавати з 1 по 5 число щомісяця.

Передали помилкові показання: що робити?

В особистому кабінеті показання змінити неможливо, адже вони одразу фіксуються в системі. Також ви не зможете надіслати їх повторно.

Як тоді скоригувати показання?

Для цього потрібно:

1. Сфотографувати показання лічильника (фото має бути чітким).
  2. Актуалізувати дату, сфотографувавши поряд із лічильником свіжу газету, чек із магазину або інший носій із відображенням поточної дати;
  3. Надіслати отримане фото та номер особового рахунку на електронну пошту для звернень client.sm@grmu.com.ua, вказавши в темі листа: «Для коригування показань»

Сумська філія «ГАЗМЕРЕЖІ» дякує за відповідальне ведення обліку газу!

Нагадаємо, нещодавно компанія створила Telegram-канал, де публікує актуальні новини у сфері газопостачання.