З Днем територіальної оборони!!!

Дата: 06.10.2024 08:28

У першу неділю жовтня українці відзначають День територіальної оборони. Це свято вшановує усіх захисників, які невпинно борються за свободу рідної країни.

Шановні бійці територіальної оборони!

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята Дня територіальної оборони України!

Зараз, коли наша країна в черговий раз стикнулася з агресором, внесок бійців тероборони важко переоцінити.

Сили територіальної оборони сьогодні – це надійний елемент спокою кожного українського міста, селища, району та країни в цілому. А з початком повномасштабної війни підрозділи ТрО стали пліч-о-пліч із Збройними Силами України, виконуючи найнебезпечніші завдання по забезпеченню обороноздатності та територіальної цілісності України. У їх рядах і наші мужні земляки – жителі Краснолільщини!

Вторгнення російських окупантів в Україну продемонструвало готовність українців оперативно та злагоджено об’єднатися та стати на захист рідної держави.

Сьогодні впевнено можна сказати, що територіальна оборона стала невід’ємною складовою обороноздатності України. А підтримка підрозділів ТрО – це ще й розвиток та закріплення сучасних військових традицій.

Щиро вітаємо воїнів територіальної оборони з професійним святом! Бажаємо міцного здоров’я, наснаги, фізичної витримки, сили духу та незгасимої енергії!

Спільно ми досягнемо Перемоги!

Слава Україні!