Про погашення існуючого податкового боргу

Дата: 18.10.2024 10:50

Головним управлінням ДПС у Сумській області проведено аналіз надходжень місцевих податків і зборів до бюджету Краснопільської селищної територіальної громади.

Станом на 01.10.2024 року сума податкового боргу зі сплати місцевих податків з фізичних осіб (податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (код бюджетної класифікації (далі – КБК) – 18010200 та 18010300), плати за землю з фізичних осіб (КБК 18010700 та 18010900), мінімального податкового зобов’язання (далі – МПЗ) (КБК 11011300) складає 804,9 тис. гривень, у тому числі:

• з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки – 100,9 тис. гривень,
  • з плати за землю – 668,8 тис. гривень,
  • з мінімального податкового зобов’язання – 35,2 тис. гривень.

Враховуючи те, що вчасно сплачені податки є фінансовим ресурсом, який гарантує громаді повноцінну життєдіяльність, особливо в умовах воєнного стану,

просимо громадян сплатити суми існуючого податкового боргу та поточних сум податкових зобов’язань, що виникли на підставі податкових повідомлень-рішень, сформованих у 2024 році.