Дата: від до Скинути

СЕКРЕТАР КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ІРИНА ЮХТА ВЗЯЛА УЧАСТЬ В ІІ ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ ФОРУМІ ОБ'ЄДНАНИХ ГРОМАД «ІНІЦІАТИВИ, ЩО ЗМІНЮЮТЬ ЖИТТЯ», ЯКИЙ ВІДБУВСЯ У КИЄВІ 4 ГРУДНЯ 2017 РОКУ

Захід відбувся за участі Президента України Петра Порошенка, голови Верховної Ради України Андрія Парубія, Прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана, представників уряду та міжнародних партнерів.

11:15 07.12.2017

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ЗБІР ІДЕЙ ПРОЕКТІВ до Стратегічного плану розвитку Краснопільської об’єднаної громади на період 2018 – 2020 рр.

Краснопільська селищна рада розробляє Стратегічний план розвитку Краснопільської об’єднаної громади на період до 2020 року. Найважливішим етапом розробки Стратегії є пропозиції з боку представників громади (юридичних та фізичних осіб) щодо ідей проектів, які дозволять сформувати операційну частину Стратегії та план її реалізації.

13:17 30.11.2017

ОБГОВОРЮВАЛИСЬ СТРАТЕГІЧНІ ПРІОРИТЕТИ ЗБАЛАНСОВАНОГО РОЗВИТКУ КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ ГРОМАДИ

28 листопада 2017 року відбулося друге засідання Робочої групи по розробці стратегії розвитку Краснопільської об'єднаної територіальної громади, яке провів Краснопільський селищний голова Юрій Яремчук. В заході також взяли участь директор Сумського підрозділу Центру розвитку місцевого самоврядування Олександр Хоруженко та експерт Центру розвитку Григорій Стариков.

17:01 29.11.2017

ПЕРШИЙ ЗАСТУПНИК ГОЛОВИ СУМСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ОЛЕКСАНДР МАРЧЕНКО З РОБОЧИМ ВІЗИТОМ ВІДВІДАВ КРАСНОПІЛЬСЬКУ ОТГ

У Краснопільській об’єднаній територіальній громаді Олександр Марченко разом із селищним головою Юрієм Яремчуком, представниками підрядної організації, яка проводить ремонтні роботи, відвідали Краснопільську загальноосвітню школу I-III ступенів, оглянули будівлю навчального закладу, класні та ігрові кімнати початкової ланки.

16:52 29.11.2017

«ЧУЖИХ ДІТЕЙ НЕ БУВАЄ!» ІНТЕРВ’Ю З КЕРІВНИКОМ ЮСТИЦІЇ СУМЩИНИ ІРИНОЮ СВИСТУН

Особливості нещодавно прийнятого Верховною Радою Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту права дитини на належне утримання шляхом вдосконалення порядку примусового стягнення заборгованості зі сплати аліментів» пояснила начальник Головного територіального управління юстиції у Сумській області Ірина Свистун у ході інтерв’ю.

08:10 28.11.2017

ЮРІЙ ЯРЕМЧУК ВЗЯВ УЧАСТЬ У СКОРБОТНИХ ЗАХОДАХ, ПРИУРОЧЕНИХ 85-РІЧНИЦІ ГОЛОДОМОРУ

В останню суботу листопада, Україна вшановує пам’ять жертв голодоморів. У зв’язку з цим 25 листопада в районному Палаці культури відбувся тематичний захід - година пам’яті «Трагедія, яку важко забути».

14:34 27.11.2017

УКРАЇНА НА ШЛЯХУ ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЇ ОСВІТИ

23 листопада 2017 року начальник відділу освіти Краснопільської селищної ради об'єднаної територіальної громади Лариса Дерев’янченко взяла участь у складі делегації Сумської області у конференції «Україна на шляху децентралізації освіти», яка проходила в м. Києві. Організаторами конференції виступили Міністерство освіти і науки України спільно з Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України та за підтримки шведсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні».

14:24 27.11.2017