ЗАКОРДОННИЙ ПАСПОРТ ДИТИНИ

Які закордонні паспорти зараз видають? Паспорт для виїзду за кордон виготовляється у формі книжечки, правий форзац якої містить безконтактний електронний носій – «чіп», на якому зафіксована інформація про особу та її біометричні дані (відцифроване обличчя, підпис та відбитки пальців особи). 20 грудня 2016 року припинено прийом документів для оформлення паспортів без «чіпа».

23:49 02.01.2018

ДО ВІДОМА ДЕПУТАТІВ

5 січня 2018 року о 10 годині  в Малому залі РПК відбудеться десята сесія селищної ради сьомого скликання

17:26 02.01.2018

ВІДБУЛАСЯ ДЕВ'ЯТА СЕСІЯ КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

На останній в 2017 році дев'ятій сесії селищної ради, яку провів селищний голова Юрій Яремчук було розглянуто 6 питань порядку денного, які попередньо були опрацьовані на постійних комісіях селищної ради.

15:43 02.01.2018

КРАСНОПІЛЬСЬКА ОТГ ПЕРЕХОДИТЬ НА СВІТЛОДІОДНЕ ОСВІТЛЕННЯ

Вуличне освітлення – не просто окраса вечірнього краєвиду населеного пункту, а й безпека транспортного руху, профілактика хуліганства, комфорт для кожного, хто змушений долати маршрути у темряві. Донедавна освітлення вулиць залишалося проблемним питанням жителів населених пунктів Краснопільщини. Це стосується і заміни ламп, встановлення додаткових ліхтарів тощо.

09:26 29.12.2017

ЮРІЙ ЯРЕМЧУК: "ЕФЕКТИВНЕ ВИКОРИСТАННЯ ФІНАНСОВОГО РЕСУРСУ - Є ЗАПОРУКОЮ РОЗВИТКУ ОБ'ЄДНАНОЇ ГРОМАДИ"

27 грудня 2017 року консультанти Офіс реформ у Сумському регіональному відділенні Асоціації міст України завітали до Краснопільської об'єднаної територіальної громади. Основною метою візиту стало проведення семінару «Особливості формування бюджетів об'єднаних територіальних громад» для розпорядників бюджетних коштів, старост та керівництва об’єднаної територіальної громади на чолі з Краснопільським селищним головою Юрієм Яремчуком.

09:18 29.12.2017

ДО ВІДОМА ДЕПУТАТІВ

29 грудня 2017 року о 10 годині  в Малому залі РПК відбудеться дев’ята сесія селищної ради сьомого скликання

23:12 26.12.2017

КРАСНОПІЛЬСЬКА ОТГ ОДНА ІЗ ПЕРШИХ ГРОМАД СУМЩИНИ ЯКА ЗАТВЕРДИЛА СТРАТЕГІЮ РОЗВИТКУ

Робота над Стратегічним планом розпочата у липні 2017 року. Основною формою роботи над  проектом документу стало проведення засідань Робочої групи, яка напрацьовувала відповідні пункти та положення даного надважливого документу життєдіяльності нашої об'єднаної територіальної громади.

15:36 22.12.2017

ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ВИКОНКОМУ

Відбулося чергове засідання виконкому Краснопільської селищної ради об'єднаної територіальної громади, яке провів селищний голова Юрій Яремчук.

18:45 20.12.2017