ДО ВІДОМА ДЕПУТАТІВ

21 листопада 2017 року о 10 годині в залі засідань адміністративного приміщення селищної ради відбудеться шоста сесія селищної ради сьомого скликання

08:36 04.11.2017

РОБОЧА ПОЇЗДКА ЮРІЯ ЯРЕМЧУКА ДО САМОТОЇВКИ

Спочатку керівник об'єднаної громади провів особистий прийом громадян, де жителями були порушені питання благоустрою, ремонту вуличного освітлення, вивезення твердих побутових відходів та розробки нового генерального плану села Самотоївка. Крім того, селян турбувало вирішення питання торгівельного обслуговування.

10:36 03.11.2017

КЕРІВНИК КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ ОТГ ЮРІЙ ЯРЕМЧУК ЗАПОЧАТКУВАВ НЕОБХІДНУ В СУЧАСНИХ УМОВАХ ПРАКТИКУ РОБОТИ – РОБОЧІ ПОЇЗДКИ НАСЕЛЕНИМИ ПУНКТАМИ ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

З метою вирішення проблемних питань жителів об’єднаної громади, вивчення потреб старостинських округів для подальшого формування бюджету та програми соціально-економічного розвитку Краснопільської ОТГ на 2018 рік керівник громади Юрій Яремчук розпочав робочі поїздки населеними пунктами громади.

22:40 01.11.2017

ЮРІЙ ЯРЕМЧУК: "ВИРІШЕННЯ ПИТАНЬ УЧАСНИКІВ АТО МАЄ БУТИ НА ПЕРШОМУ МІСЦІ"

25 жовтня 2017 року відбулася п'ята сесія Краснопільської селищної ради об'єднаної територіальної громади. Головував на засіданні селищний голова Юрій Яремчук. У ході засідання було розглянуто 27 питань порядку денного, які попередньо були детально опрацьовані на постійних комісіях селищної ради.

16:33 30.10.2017

КРАСНОПІЛЬСЬКИЙ СЕЛИЩНИЙ ГОЛОВА ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ЮРІЙ ЯРЕМЧУК ВЗЯВ УЧАСТЬ У ЗАСІДАННІ РАДИ РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ

Представники делегації від Сумської області під час засідання Ради регіонального розвитку почули від керівників держави чітку оцінку стану справ в Україні, плани подальшого розвитку країни і завдання щодо оперативної роботи, яку спільно повинні проводити всі гілки влади.

23:47 25.10.2017

Співробітництво з питань енергобезпеки, енергоефективності, довкілля та сталого розвитку

19-20 жовтня в місті Лубни проходила 2-га конференція співробітництва малих міст, селищ та об’єднаних територіальних громад України з питань енергобезпеки, енергоефективності, довкілля та сталого розвитку. Краснопільську об’єднану територіальну громаду претставляла начальник відділу житлово-комунального господарства, благоустрою та комунальної власності Інна Лісун.

22:14 23.10.2017

В ОДЕСІ СТАРТУВАВ ПЕРШИЙ ФОРУМ РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ «ПІВДЕННА МРІЯ»

19 жовтня, в Одесі розпочав свою роботу Перший форум регіонального розвитку для об’єднаних громад Одеської, Миколаївської та Херсонської областей «Південна мрія». У форумі також взяли участь представники Полтавщини і Сумщини. Краснопільську об’єднану територіальну громаду представляють селищний голова Юрій Яремчук та начальник відділу економічного розвитку, інвестицій та регуляторної діяльності Віталій Расторгуєв.

21:38 19.10.2017

ОБГОВОРИЛИ КОНЦЕПЦІЮ СТВОРЕННЯ ТА ОБЛАШТУВАННЯ ПАРКУ ІМЕНІ Л. ЖАБОТИНСЬКОГО

Краснопільський селищний голова об’єднаної територіальної громади Юрій Яремчук провів виїзну нараду з представниками місцевих підприємств та служб з питань реалізації проекту закладення скверу ім. Леоніда Жаботинського.

22:42 12.10.2017

У КРАСНОПІЛЬСЬКІЙ ОТГ З’ЯВИТЬСЯ ЦЕНТР БЕЗПЕКИ ГРОМАДИ

Керівник Краснопільської об’єднаної територіальної громади Юрій Яремчук взяв участь у засіданні круглого столу, де обговорювалась концепція та дизайн-проект Центру безпеки громад в Краснопільській та Недригайлівській ОТГ.

22:34 12.10.2017