РОБОЧА ЗУСТРІЧ В РАМКАХ НАПИСАННЯ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ ОТГ

15 грудня 2017 року відбулося третє засідання Робочої групи по розробці стратегії розвитку Краснопільської об'єднаної територіальної громади, яке провів Краснопільський селищний голова Юрій Яремчук. Участь в заході також взяли директор Сумського підрозділу Центру розвитку місцевого самоврядування Олександр Хоруженко, експерт Центру розвитку Григорій Стариков та начальник відділу туризму Сумської облдержадміністрації Юрій Гладенко.

16:40 18.12.2017

ДО ВІДОМА ГРОМАДЯН!

20 грудня 2017 року о 14 годині в Малому залі районного Палацу культури (смт Краснопілля, вул. Вокзальна, 14, 2-й поверх) відбудуться громадські слухання щодо прийняття Статуту Краснопільської селищної територіальної громади.

13:33 18.12.2017

КРАСНОПІЛЬСЬКА ОТГ РОЗШИРЮЄТЬСЯ

Відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо добровільного приєднання територіальних громад" Тур'янська сільська рада своїм рішенням "Про надання згоди на добровільне приєднання територіальної громади до об'єднаної територіальної громади" від 13.12.2017 року дала згоду на приєднання до Краснопільської ОТГ.

20:36 15.12.2017

ДО ВІДОМА ДЕПУТАТІВ

22 грудня 2017 року о 10 годині в  Малому залі РПК відбудеться восьма сесія селищної ради сьомого скликання

19:15 15.12.2017

ЮРІЙ ЯРЕМЧУК ВЗЯВ УЧАСТЬ В ЗАХОДАХ У ЗВ’ЯЗКУ З ДНЕМ ВШАНУВАННЯ УЧАСНИКІВ ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ АВАРІЇ НА ЧОРНОБИЛЬСЬКІЙ АЕС

Цього дня ми з глибокою шаною схиляємося перед ліквідаторами аварії на Чорнобильській атомній електростанції, вклоняємося світлій пам’яті героїв, які врятували українську землю та, без перебільшення, увесь світ від поширення радіаційної загрози.

09:24 15.12.2017

ДО ВІДОМА ГРОМАДЯН!

14:26 13.12.2017

ВІДБУЛАСЯ СЬОМА СЕСІЯ КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

12 грудня 2017 року під головуванням селищного голови Юрія Яремчука відбулася сьома сесія Краснопільської селищної ради об'єднаної територіальної громади, у ході якої було прийнято 27 рішень порядку денного, які попередньо були детально опрацьовані на постійних комісіях селищної ради.

11:20 13.12.2017

ДО ВІДОМА ДЕПУТАТІВ

12  грудня  2017 року  о  9 годині в малому залі районного палацу культури відбудеться спільне засідання постійних комісій. 12  грудня  2017 року о  10 годині в малому залі районного палацу культури відбудеться сьома сесія селищної ради сьомого скликання.

15:11 11.12.2017