Довідка про відсутність заборгованості: нюанси отримання

Головне управління у Сумській області нагадує платникам, що Порядок надання довідки про відсутність заборгованості з платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи, затверджено наказом Міністерства фінансів України від 03.09.2018 № 733 та зареєстровано в Міністерстві юстиції України 27.09.2018 за № 1102/32554 (далі – Порядок № 733).

08:10 15.04.2024

Ветеранів, ветеранок та членів їхніх родин запрошують взяти участь у програмі з навчання та працевлаштування «Разом»

Оголошуємо прийом заявок на участь у програмі з навчання та працевлаштування «Разом» – унікальному проєкті для ветеранів, ветеранок та членів їхніх родин, який реалізує Національна енергетична компанія «Укренерго» спільно з Українським ветеранським фондом за підтримки Lobby X, Veteran Hub та The Israel Trauma Coalition (ITC).

15:36 12.04.2024

ЯК ПРОСУНУТИСЯ В ЧЕРЗІ НА СПАДЩИНУ?

У спадкуванні за законом черговість визначає порядок одержання спадщини. Процес отримання майна близької людини здійснюється послідовно, відповідно до ступеня споріднення.

13:27 01.04.2024

Самовільне спалювання листя та сухої трави – поза законом

З настаннням весни та сухої погоди почастішали пожежі в екосистемах громади, які в основному виникають внаслідок самовільного випалювання сухої рослинності громадянами, необережного та халатного поводження з вогнем, та через порушення вимог пожежної безпеки, а в подальшому можуть призвести й до масштабних пожеж.

15:22 29.03.2024