новини

ЯК КРАСНОПІЛЬСЬКА ОТГ СВІЙ ПЕРШИЙ ДЕНЬ ГРОМАДИ СВЯТКУВАЛА

Яскраве, колоритне свято – День Краснопільської громади відбулося 15 вересня на стадіоні «Колос». На нього прибуло чимало поважних гостей, серед яких заступник голови Сумської облдержадміністрації Вадим Акпєров, перший заступник голови Сумської обласної ради Анатолій Річкаль, директор Сумського Центру розвитку місцевого самоврядування Олександр Хоруженко, народний депутат України Олександр Сугоняко, голова Краснопільської районної ради Віталій Савоненко та Верхньосироватський сільський голова Алла Александрова.

00:32 18.09.2018

ЗУСТРІЧ З АГРАРІЯМИ

Відбулася нарада за участі представників сільськогосподарських підприємств та фермерських господарств, які працюють на території Краснопільської ОТГ. Провів засідання та розповів про основні аспекти діяльності громади селищний голова Юрій Яремчук.

00:27 13.09.2018

ОЛІМПІЙСЬКИЙ УРОК

12 вересня 2018 року, до Дня фізичної культури і спорту, в рамках проведення Олімпійського тижня на базі Краснопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся Олімпійський урок.

00:12 13.09.2018

ПРО БЛАГОУСТРІЙ СЕЛИЩА ТА СТАРОСТИНСЬКИХ ОКРУГІВ

Одним з важливих напрямків роботи Краснопільської селищної ради є благоустрій селища та старостинських округів. Продовжуються роботи з ремонту автомобільних доріг в межах громади. Зокрема, за рахунок коштів виділених Сумською обласною державною адмістрацією, завершується ремонт дороги по  смт Угроїди.  Компанією "РОАД КОНСТРАКШН" продовжується поточний середній ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Т-19-18 Краснопілля - КПП "Покровка" (окремими ділянками). За кошти селищного бюджету та АФ «Хвиля» розпочато роботи з ямкового ремонту автодороги  від с. Глибне до с.Осоїка. Поряд з цим ведеться  покіс трави на придорожніх смугах.

16:58 10.09.2018

ОБГОВОРЕНО АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ ДІЯЛЬНОСТІ КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ ОТГ

Відбулася нарада з в.о. старост старостинських округів Краснопільської селищної ради, яку провів селищний голова Юрій Яремчук. Під час засідання обговорювалися питання благоустрою населених пунктів, функціонування закладів соціальної сфери громади та ряд інших важливих питань життєдіяльності старостинських округів.

16:09 10.09.2018

ПРОГРАМА З РОЗВИТКУ ПІДПРИЄМНИЦЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ДЛЯ БІЙЦІВ АТО ТА ЇХ СІМЕЙ

Українська Соціальна Академія запускає програму, яка покликана допомогти  ветеранам відкрити власну справу та зробити крок до нових можливостей у мирному житті. В рамках навчання учасники здобудуть необхідні знання, щоб реалізувати свої здібності та розпочати власний бізнес. Місце проведення: місто Суми та місто Кам’янець-Подільський. Дедлайн - 27 вересня 2018 р.

11:58 10.09.2018

ПРАЦЮВАВ МОБІЛЬНИЙ ОФІС ЦЕНТРУ НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ

На території Чернеччинськогостаростинського округу працював мобільний офіс відділу  Краснопільської селищної ради.Спеціалістами ЦНАП були надані консультації з питань реєстрації місця проживання, реєстрації права власності, державної реєстрації приватних підприємців, надання архівних довідок про заробітну плату.

11:56 10.09.2018

ЮРІЙ ЯРЕМЧУК: «КОЖНЕ НОВЕ ПОКОЛІННЯ, ЩО ЗРОСТАЄ НА КРАСНОПІЛЬЩИНІ, ДАЄ ВІДОМИХ ЛЮДЕЙ, ЩО ВХОДЯТЬ В СВІТОВУ ІСТОРІЮ»

7 вересня, в приміщенні будинку дитячої та юнацької творчості Краснопільської селищної ради відбулись урочистості з нагоди Дня фізичної культури і спорту. На спортивному святі був присутній та виступив зі словами привітань та найкращих побажань Краснопільський селищний голова Юрій Яремчук. Він вручив грамоти кращим тренерам, вчителям фізичної культури, діячам фізкультурно-спортивного руху та ветеранам спорту. Також було підведено підсумки ХХVІ ігор школярів, кращим закладам освіти було вручено сертифікати на придбання спортивного обладнання.

09:20 10.09.2018