Сумська область, Сумський район

новини

НА ЧАСІ – ВЕСНЯНИЙ БЛАГОУСТРІЙ

Зовнішній вигляд  прилеглої території є візитною карткою будь-якого закладу, установи чи подвір’я. Весна стрімко набирає обертів і з приходом теплих весняних днів саме час ставати більш активними та наводити лад у своєму селі чи селищі.

16:37 30.03.2021

ВІДБУЛАСЬ НАРАДА ЩОДО ПРОВЕДЕННЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ АКЦІЇ «СЕРЦЕ ДО СЕРЦЯ» НА ТЕРИТОРІЇ КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ ГРОМАДИ

Цього тижня, а саме з 1 квітня, розпочнеться XVІ Всеукраїнська благодійна акція «Серце до серця», яка проходитиме під гаслом «Здорові немовлята!» та триватиме по 30 вересня 2021 року.

11:43 30.03.2021

Режим роботи служби зайнятості Сумщини під час «червоного» рівня епідемічної небезпеки

З введенням на Сумщині обмежень, передбачених «червоним» рівнем епідемічної небезпеки, пов’язаної з пандемією коронавірусної хвороби, центрами зайнятості та філіями обласного центру зайнятості, крім Охтирської міськрайонної філії, де призупинено відвідування зареєстрованими безробітними центру зайнятості з 24 березня по 02 квітня 2021 року, прийом громадян відбувається в звичному режимі, але з певними обмеженнями з урахуванням вимог, викладених у постанові Кабінету Міністрів України від 22.07.2020 № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (із змінами), а саме:

09:35 30.03.2021

В КРАСНОПІЛЬСЬКІЙ ГРОМАДІ АКТИВНО ВЕДУТЬСЯ РОБОТИ ПО ЗРІЗУВАННЮ АВАРІЙНИХ ТА СУХОСТІЙНИХ ДЕРЕВ

Впродовж минулого тижня підрядною організацією було видалено 25 дерев, з них 15 дерев спиляні в смт Краснопілля, 7 – в смт Угроїди та 3 в с. Самотоївка. Заготовлена деревина буде використовуватися для опалення закладів соціальної сфери громади. Відповідні роботи продовжаться й надалі.

18:07 29.03.2021

Науковці та практики обговорили проблеми праценадлишкових територій Сумщини

25 березня у форматі відеоконференцзв’язку директор Сумського обласного центру зайнятості Володимир Підлісний взяв участь і виступив у підсумковому форумі-презентації за результатами досліджень шляхів вдосконалення структури та рівня зайнятості населення праценадлишкових територій Сумської області.

15:25 29.03.2021

До відома депутатів. Відбулися зміни щодо проведення засідання постійних комісій та шостої сесії селищної ради

02 квітня 2021 року о 14 годині в залі засідань адміністративного приміщення селищної ради відбудеться засідання постійної комісії з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій;

11:05 29.03.2021

Які спеціальності є найбільш затребуваними сьогодні на ринку праці Сумщини?

Незважаючи на суворі карантинні обмеження, які діють в нашій області, роботодавці Сумщини продовжують звертатися до обласної служби зайнятості за допомогою у підборі персоналу. Упродовж січня-березня 2021 року 2000 роботодавців нашого регіону поінформували центри зайнятості про наявність 6,8 тис. вакансій.

09:08 29.03.2021