Сумська область, Сумський район

новини

30 квітня – День прикордонника України!

Шановні охоронці державних рубежів Краснопільщини! Дорогі ветерани-прикордонники та члени родин ! Прийміть сердечні вітання від імені Краснопільської селищної ради та жителів громади з нагоди професійного свята – Дня прикордонника.  Це шанована, важлива та небезпечна професія, особливо в реаліях сьогодення, коли ворог атакує країну. Зараз наша країна переживає непрості часи, і ви знаходитесь на передовій нашої оборони. Ви проявляєте мужність та силу духу, кожного дня стикаючись зі складною ситуацією. Але ми знаємо, що ви здатні подолати будь-які виклики та завдання.

08:12 30.04.2024

До відома мешканців громади!

Поводження з твердими побутовими відходами і утримання полігону твердих побутових відходів має важливе значення для громади. Згідно чинного законодавства право на вивезення ТПВ в нашій громаді має лише одна організація - це КП «Екосервіс». Тож, в разі відсутності договору, Вам необхідно заключити договір з КП «Екосервіс» контакти: смт. Краснопілля, вул. Сумська, 19, тел. +38 068-566-05-21.

10:14 29.04.2024

ВІДДАТИ КВАРТИРУ, ЩОБ НЕ ПЛАТИТИ АЛІМЕНТИ: ЯК УНИКНУТИ ЩОМІСЯЧНИХ ПЛАТЕЖІВ

Дитинство – тривалий проміжок часу, який потребує від батьків уваги, турботи та фінансової підтримки. Законодавством також визначено, що протягом 18 років або ж 23 років, за наявності певних умов, батьки зобов'язані утримувати своїх нащадків.

13:33 26.04.2024

У Сумській філії Сумського обласного центру зайнятості працює регіональний офіс «Зроблено в Україні». Офіс є майданчиком постійного прямого діалогу держави та підприємців.

Запрошуємо місцевих підприємців та виробників отримувати консультації, обмінюватися ідеями, створювати та розвивати бізнеси.

09:22 26.04.2024