новини

ВІТАННЯ КРАСНОПІЛЬСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ З НАГОДИ ДНЯ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ ТА СПОРТУ

Фізична культура і спорт є запорукою здорової нації, адже спорт займає важливе місце в житті багатьох краснопільчані. Наша рідна Краснопільщина зростила немало відомих спортивних постатей, які відомі не лише на теренах  області, але й в Україні та світі.

13:37 08.09.2018

ДО ВІДОМА ДЕПУТАТІВ!

26 вересня 2018 року о 10 годині в залі засідань адміністративного приміщення селищної ради відбудеться двадцята сесія селищної ради сьомого скликання

15:27 07.09.2018

КРАСНОПІЛЬСЬКА ОТГ ДОЛУЧИЛАСЯ ДО ПРОЕКТУ «ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ У ГРОМАДАХ II»

06 вересня 2018 року в м. Київ заступник селищного голови з питань діяльності органів виконавчої ради Василь Лавріненко та головний спеціаліст відділу житлово – комунального господарства, благоустрою та комунальної власності (відповідальний за енергетичний менеджмент в Краснопільській громаді) Олександр Щербак взяли участь в конференції «Мережа енергоефективних громад: впровадження локального енергетичного менеджменту» в рамках співпраці проекту «Енергоефективність у громадах II», що впроваджується в Україні за дорученням уряду Німеччини компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH та Програмою «U-LEAD з Європою», яка спільно фінансується Європейським Союзом і його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією.

15:21 07.09.2018

ПРОВЕДЕНА НАРАДА З АКТУАЛЬНИХ ПИТАНЬ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ

5 вересня 2018 року селищним головою Юрієм Яремчуком за участі начальника відділу соціального захисту населення Краснопільської селищної ради Олени Куцеренко, начальника управління соціального захисту населення Краснопільської райдержадміністрації Олени Лавріненко, директора Краснопільського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Тараса Шевченка проведено нараду зі спеціалістами відділу соціального захисту населення селищної ради, які забезпечують реалізацію державної політики у сфері соціального захисту по старостинських округах Краснопільської ОТГ.

22:56 06.09.2018

УРОЧИСТІ ЗАХОДИ ДО ДНЯ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ ТА СПОРТУ

7 вересня 2018 року в залі ЦДЮТ напередодні Дня фізичної культури та спорту відбудуться святкові урочистості. Краснопільська селищна рада запрошує ветеранів спорту, тренерів дитячо-юнацької спортивної школи, вчителів фізичної культури, спортсменів, усіх активістів та любителів фізичної культури і спорту. Початок: 1100 год.

15:48 06.09.2018

ОЗНАЙОМЛЕННЯ З ПЛАНОМ ДІЙ ЗІ СТАЛОГО ЕНЕРГЕТИЧНОГО РОЗВИТКУ ТА КЛІМАТУ КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

З метою забезпечення сталого енергетичного розвитку Краснопільської об’єднаної територіальної громади, підвищення ефективності використання енергетичних ресурсів, Краснопільська селищна рада відповідно 21.11.2017 приєдналася до європейської ініціативи «Угода мерів» та взяла на себе зобов’язання скоротити на своїй території викиди СО2 (та за можливості  інших парникових газів) щонайменше на 30% до 2030 року за рахунок заходів з підвищення енергоефективності та відновлювальних джерел енергії, а також підвищувати стійкість за рахунок адаптації до наслідків зміни клімату.

14:04 06.09.2018

БУДІВЕЛЬНА АМНІСТІЯ 2018 НАБРАЛА ЧИННОСТІ! (НАКАЗ МІНРЕГІОНУ №158 ВІД 03.07.2018 РОКУ)

31 серпня 2018 року набрав чинності Наказ Мінрегіону 03.07.2018 року №158 «Про затвердження Порядку проведення технічного обстеження і прийняття в експлуатацію індивідуальних (садибних) житлових будинків, садових, дачних будинків, господарських (присадибних) будівель і споруд, будівель і споруд сільськогосподарського призначення, що за класом наслідків (відповідальності) належать до об'єктів з незначними наслідками (СС1), збудовані на земельній ділянці відповідного цільового призначення без дозвільного документа на виконання будівельних робіт».

15:47 05.09.2018