Медогляди під час воєнного стану

Воєнний стан не впливає на порядок проходження обов’язкових медичних оглядів, тому що відсутні нормативно-правові акти або інші розпорядчі документи, на підставі яких роботодавець може перенести строк проведення медичного огляду працівників чи допустити до роботи працівника, який медогляд не пройшов. Важливо, що саме роботодавець несе відповідальність за своєчасність проходження працівниками обов`язкових медоглядів.

14:25 05.02.2024

Оголошуємо набір до Третьої штурмової бригади!

Ми кришили російські війська на Київщині та десантувалися в оточений Маріуполь, штурмували окупанта на Запоріжжі, переможним маршем заходили у Херсон та тримаємо оборону Бахмуту.

10:00 05.02.2024

БЕЗБАР’ЄРНЕ СПІЛКУВАННЯ: ВИКОРИСТАННЯ ФЕМІНІТИВІВ

Фотографиня, лідерка та речниця – слова, які зараз все частіше можна почути в загальновживаному мовленні. Новий український правопис, затверджений у 2019 році, повернув українців до власних традицій  та закріпив тенденцію до утворення фемінітивів.

11:57 25.01.2024

ОБОВ’ЯЗКОВА ЧАСТКА У СПАДЩИНІ: ХТО МОЖЕ ПРЕТЕНДУВАТИ

Складення заповіту – це можливість для людини самостійно визначити долю свого майна на випадок власної смерті. І нерідко трапляється, що спадкодавець приймає рішення не на користь родичів. Ба більше, вписує в заповіт тих, з ким навіть не має родинних зв’язків.

09:59 25.01.2024

Історична година з нагоди Дня Соборності України!!!

22 січня 2024 року в читальному залі КЗ «Краснопільський ПК» була проведена історична година з нагоди Дня Соборності України, створена розгорнута книжково-ілюстрована виставка «Ми єдині-і цьому сила!», в якій представлена історична література від прадавніх часів до сьогодення.

11:51 22.01.2024

СИСТЕМА ЕЛЕКТРОННОЇ ЧЕРГИ ПОСЛУГИ НАДАННЯ СТАТУСУ ДИТИНИ, ЯКА ПОСТРАЖДАЛА ВНАСЛІДОК ВОЄННИХ ДІЙ ТА ЗБРОЙНИХ КОНФЛІКТІВ

Доводимо до відома мешканців громади, що з 2024 року громадяни, які мають бажання оформити для своїх дітей статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів можуть скористатися електронним сервісом електронної черги для відповідної реєстрації, скориставшись посиланням на сайт: https://children.sumy.ua/ або відповідним QR-кодом.

11:37 17.01.2024

ЗЛОЧИНЕЦЬ ЧИ ЖЕРТВА: ЯК ЗДОБУТИ ВИПРАВДАННЯ, А НЕ СУДИМІСТЬ

Якщо пересічний громадянин чує «стаття 40 Кримінального кодексу України», то мимоволі очікує на продовження, в якому мова вже піде про те або інше покарання. Та чи хіба кожна норма загрожує накладанням санкцій? Є положення, що реабілітують особу, навіть якщо формально вчинене суспільно небезпечне діяння.

13:36 16.01.2024

СПЛАТА АЛІМЕНТІВ НЕ ЗАЛЕЖИТЬ ВІД ГЕНДЕРУ

У багатьох людей існує думка, що відмовляються від сплати аліментів виключно чоловіки. Це яскравий приклад стереотипного уявлення про гендерні ролі у суспільстві, адже як показує практика роботи органів державної виконавчої служби, ігнорування батьківських обов’язків не має статі.

09:25 11.01.2024