Сумська область, Сумський район

новини

Дата: від до Скинути

СУМЩИНА В «ЧЕРВОНІЙ» ЗОНІ: ЩО ЗАБОРОНЕНО І ЩО ДОЗВОЛЕНО ОБЛАСНОЮ КОМІСІЄЮ ТЕБ ТА НС

Сьогодні під керівництвом голови Сумської обласної державної адміністрації, у режимі відеоселекторного зв’язку відбулося позачергове засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

20:24 23.03.2021

КОЛЕКТИВ ТОВ «ТЕПЛОЕНЕРГО» СМТ КРАСНОПІЛЛЯ БУЛО ВИЗНАЧЕНО КРАЩИМ ПІДПРИЄМСТВОМ У ГАЛУЗІ ЖКГ ЗА ПІДСУМКАМИ 2020 РОКУ

Почесну нагороду сьогодні урочисто вручив директору товариства Миколі Супруну керівник Департаменту житлово-комунального господарства та енергоефективності Сумської облдержадміністрації Сергій Луговий.

14:42 23.03.2021

З 24 БЕРЕЗНЯ НА ТЕРИТОРІЇ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ ДІЯТИМЕ ЧЕРВОНИЙ РІВЕНЬ ЕПІДЕМІЧНОЇ НЕБЕЗПЕКИ

00 години 00 хвилин 24 березня 2021 р. на території Київської та Сумської областей діятиме червоний рівень епідемічної небезпеки. Таке рішення прийняте на позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 22 березня.

09:10 23.03.2021

НА ТЕРИТОРІЇ КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ ГРОМАДИ ПРАЦЮЄ «ЦЕНТР НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ»

КУ «Центр надання соціальних послуг» створено з метою здійснення соціального обслуговування (надання соціальних послуг)  громадянам похилого віку, особам з інвалідністю та громадянам, які потрапили у складні життєві обставини та потребують сторонньої допомоги.

16:55 22.03.2021

В КРАСНОПІЛЬСЬКІЙ ГРОМАДІ ПРОТЯГОМ ТИЖНЯ БУЛО ЗАМІНЕНО 255 ЛАМП ВУЛИЧНОГО ОСВІТЛЕННЯ

Відповідно до укладеного договору на технічне обслуговування мереж вуличного освітлення по Краснопільській селищній раді підрядною організацією проведено заміну ламп в смт Краснопілля, смт Угроїди, с. Самотоївка, с. Чернеччина, с. Осоївка, с. Мезенівка, с. Хмелівка, с. Славгород, с. Покровка та с. Рясне.

17:37 19.03.2021

ПРИВІТАННЯ КРАСНОПІЛЬСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА І ПОБУТОВОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ НАСЕЛЕННЯ

Шановні працівники житлово-комунального господарства та сфери побутового обслуговування населення. Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята!

14:07 19.03.2021

Легалізація трудових відносин – один з ключових напрямків роботи служби зайнятості Сумщини

Сумська обласна служба зайнятості спільно з представниками Головного управління Держпраці в Сумській області проводить інформаційну роботу з роботодавцями щодо легалізації трудових відносин.

13:16 18.03.2021