Сумська область, Сумський район

новини

23 травня – День Героїв України.

День Героїв — це день пам’яті всіх українців, що присвятили своє життя боротьбі за свободу та незалежність України, це свято величі духу українських вояків — борців за волю України та є символом незборимості української нації. В цей День згадаймо всіх, хто віддав найдорожчу ціну за свою Батьківщину – своє життя. Всіх, для кого Україна завжди була на першому місці. Герої не вмирають, поки ми їх пам’ятаємо у своїх молитвах, у своїх справах, у своїх серцях. Вічна слава загиблим у боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність нашої держави. СЛАВА УКРАЇНІ  ГЕРОЯМ СЛАВА

11:14 23.05.2024

18 ТРАВНЯ ВІДЗНАЧАЄТЬСЯ ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ЖЕРТВ ГЕНОЦИДУ КРИМСЬКОТАТАРСЬКОГО НАРОДУ

Сьогодні в Україні та світі відзначають День пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу. Саме цього дня 80 років тому радянська влада розпочала примусове вивезення з Криму кримських татар. Загалом було депортовано до 200 тисяч людей.

13:48 17.05.2024

З ДНЕМ ВИШИВАНКИ !!!

Сьогодні в Україні відзначають День вишиванки. Це свято сприяє єднанню та культурному відродженню всього багатонаціонального українського народу.

08:27 16.05.2024

15 травня – Міжнародний день сім’ї

Сьогодні в усьому світі відзначається Міжнародний день сім’ї. Це свято символізує вічні родинні цінності, любов і підтримку рідних людей. Цінності, які ніколи не здолає російський агресор. Бо Українська родина – це основа Української Нації. Саме родина, сім’я – це опора та надія для кожної людини. її багатство.

12:26 15.05.2024

Дорогі жінки, любі матері! Прийміть найщиріші вітання з Днем Матері!

Цей день особливий, сповнений щирим почуттям безмежної любові, глибокої вдячності і шани до жінки-матері. Немає любові вищої і жертовнішої за материнську, і не має нічого сильнішого за мамину молитву.

08:09 12.05.2024

ІНФОРМАЦІЯ ПРО РОЗМІР ТА СТРУКТУРУ ПЛАТИ ЗА АБОНЕНТСЬКЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

Відповідно  статті 1 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» плата за абонентське обслуговування – це платіж, який споживач сплачує виконавцю комунальної послуги за індивідуальним договором про надання комунальних послуг або за індивідуальним договором з обслуговуванням внутрішньо-будинкових послуг (крім послуг постачання та розподілу природного газу і з постачання та розподілу електричної енергії), що включає витрати виконання, пов’язані з укладанням договору про надання комунальної послуги, здійсненням розподілу обсягу спожитих послуг між споживачами, нарахуванням та стягненням плати за спожиті комунальні послуги, обслуговуванням та заміною вузлів комерційного обліку води і теплової енергії (у разі їх наявності у будівлі споживача), крім випадків, визначених цим Законом, а також за виконання інших функцій, пов’язаних з обслуговуванням виконавцем абонентів за індивідуальними договорами (крім обслуговування та поточного ремонту внутрішньо-будинкових систем теплопостачання, водопостачання, водовідведення та постачання гарячої води).

15:38 09.05.2024