Сумська область, Сумський район

новини

Дата: від до Скинути

Рекомендації, як споживати електроенергію з мінімальним навантаженням на енергосистему

- Обмежте у пікові ранкові та вечірні години використання електроприладів з “червоної групи” (пральна машина, праска, фен, електроплита, електрочайник, бойлер, обігрівач або кондиціонер).

08:49 11.11.2022

ДО УВАГИ ПЛАТНИКІВ ПОДАТКІВ СУМЩИНИ

У зв’язку зі змінами до постанови Кабінету Міністрів України від 11 грудня 2019 року № 1165 «Про затвердження порядків з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних» інформуємо щодо актуальних номерів телефону за напрямами консультацій з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, а саме:

08:43 11.11.2022

КРАСНОПІЛЬСЬКА ГРОМАДА ОТРИМАЛА ПАРТІЮ ЯКІСНИХ МАТРАЦІВ

Чергову гуманітарну допомогу залучено до нашої громади в співпраці з народним  депутатом України з Закарпаття Михайлом Лаба. Для потреб пільгових категорій, закладів соціальної сфери громади отримано матраци.

08:27 10.11.2022

Увага! На території Краснопільської громади буде реалізовуватись проект «Задоволення нагальних міжсекторальних гуманітарних потреб ВПО та постраждалого від конфлікту населення в Україні»

У рамках Консорціуму Реагування (UKRAINE RESPONSE CONSORTIUM) під лідерством Бюро гуманітарної допомоги (ВНА) і міжнародної благодійної організації ACTED Фонд «Право на Захист» реалізовуватиме проект «Задоволення нагальних міжсекторальних гуманітарних потреб ВПО та постраждалого від конфлікту населення в Україні» на території Краснопільської громади.

15:04 03.11.2022

ЗАТРИМКУ У ФІНАНСУВАННІ ЛІКАРНЯНИХ БУДЕ СКОРОЧЕНО

Від початку війни, у березні-вересні, Фонд соціального страхування України недоотримав понад 5 мільярдів гривень частки ЄСВ відносно планових показників. Водночас, виплати лікарняних, декретних і страхових виплат не призупинялись Фондом ні на день та продовжують фінансуватись у повному обсязі. Однак перевищення потреби у видатках на страхові виплати і допомоги над фактичними доходами, на жаль, призвело до затримки фінансування матеріального забезпечення на майже 57 робочих днів.

13:32 24.10.2022

Газовики Сумщини нагадують про важливість перевірки димоходів та вентканалів

АТ «Сумигаз» закликає мешканців області дотримуватись правил газової безпеки. Щоби однією тривогою в домівках було менше, фахівці «Сумигаз» нагадують про необхідність перевірити димоходи та вентканали.

13:49 21.10.2022