Дата: від до Скинути

Відбулось чергове засідання місцевої  комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Відбулось чергове засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

20 січня 2022 року відбулося чергове засідання місцевої  комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням заступника селищного голови Віталія Савоненка.

13:19 21.01.2022

Розташування захисних споруд цивільного захисту на території Краснопільської громади

Для укриття населення від надзвичайних ситуацій техногенного, природного та воєнного характеру на території Краснопільської селищної ради зареєстровано 24 протирадіаційних укриттів.

12:00 21.01.2022

В оголошенні про вакансію вказуєш стать, расу чи вік –  отримай штраф

В оголошенні про вакансію вказуєш стать, расу чи вік – отримай штраф

З 8 січня цього року, як повідомив директор Сумського обласного центру зайнятості Володимир Підлісний, роботодавці отримають штраф за вимоги в описі вакансії щодо бажаної статі, віку, релігії, раси, кольору шкіри тощо. Ці зміни внесені до Закону «Про рекламу», аби протидіяти дискримінації.

15:19 20.01.2022

Ліки за програмою єПідтримка можна буде придбати з 24 січня

Кабмін ухвалив постанову, яка розширює дію програми єПідтримка на лікарські засоби. Так, з 24 січня українці, старші 60 років, зможуть витратити 1000 грн, отримані у межах програми єПідтримка за вакцинацію від COVID-19, на придбання ліків в аптеках.

09:03 20.01.2022

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ЗАТВЕРДИВ ПРОЕКТНО-КОШТОРИСНУ ДОКУМЕНТАЦІЇ РЯДУ ОБ’ЄКТІВ ІНФРАСТРУКТУРИ ГРОМАДИ

Під час засідання виконавчого комітету Краснопільської селищної ради розглянуто та затверджено проектно-кошторисну документацію, що стосується розвитку різних сфер життєдіяльності громади:

16:28 19.01.2022

ПІДВЕДЕНО ПІДСУМКИ ПО РОБОТІ ЗІ ЗВЕРНЕННЯМИ ГРОМАДЯН У 2021 РОЦІ

На черговому засіданні виконавчого комітету Краснопільської селищної ради заслухано та затверджено інформацію про підсумки роботи зі зверненнями громадян в Краснопільській селищній раді за 2021 рік.

16:24 19.01.2022