БІЙ ЗА МАЙБУТНЄ УКРАЇНИ: 29 СІЧНЯ – ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ПОЛЕГЛИХ У БОЮ ПІД КРУТАМИ

Завтра, 29 січня, українська громадськість відзначатиме день пам’яті героїв Крут. Подвиг студентів, які полягли у бою на Чернігівщині 1918 року, став символом героїзму української молоді у боротьбі за незалежну Україну. Вони призупинили наступ більшовицьких військ на столицю України, що дало можливість евакуювати уряд Української Народної Республіки і продовжити переговори, які завершилися підписання Брестського миру.

10:41 28.01.2022

Сумська обласна служба зайнятості активно співпрацює з об’єднаними територіальними громадами регіону

Фахівці центрів зайнятості та філій систематично виїжджають в ТГ з метою презентації послуг служби зайнятості та надання консультацій місцевому населенню. У кожній громаді створені виїзні робочі місця для прийому громадян з погодженими графіками надання послуг службою зайнятості.

10:40 28.01.2022

ЗАСЛУХАНО ТА ЗАТВЕРДЖЕНО ЗВІТ ПРО ВИКОНАННЯ ЦІЛЬОВИХ ПРОГРАМ У СФЕРІ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ

На засіданні 20 сесії селищної ради прийнято рішення про виконання Програми соціального захисту населення Краснопільської селищної ради на 2018-2021 роки та Програми відшкодування компенсації за перевезення окремих пільгових категорій громадян Краснопільської селищної ради автомобільним транспортом загального користування на приміських маршрутах та залізничним транспортом у приміському сполученні на 2021 рік.

16:25 26.01.2022

ЕЛЕКТРОННИЙ КАБІНЕТ ОСОБИ З ІНВАЛІДНІСТЮ

Особа з інвалідністю, законний представник дитини з інвалідністю може не виходячи з дому подати документи необхідні для взяття на облік та забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації (далі – ТЗР) через електронний кабінет особи з інвалідністю в централізованому банку даних з проблем інвалідності (далі – ЦБІ).

08:18 26.01.2022

УВАГА! ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ

АТ «Сумиобленерго» повідомляє про тимчасову перерву в електропостачанні на території Краснопільської   громади  26.01.2022  з 09-00 до  15-00, а  саме:   в смт. Краснопілля  по вул. Ломоносова, пров. Ломоносова, Будівельний, Дачний, вул. Мезенівська  буд №15, в c.Хмелівка по  вул. Гагаріна та Хмелівська.

14:46 25.01.2022

1 лютого стартує кампанія зі щеплення від поліомієліту дітей, які не були вакциновані вчасно

1 лютого в Україні розпочинається кампанія зі щеплення дітей від поліомієліту. Її перший етап охопить дітей віком від 6 місяців до 6 років, які пропустили вакцинацію за Національним календарем, і триватиме три тижні. Таких заходів необхідно вжити через виявлення вірусу у 20 дітей на Рівненщині й Закарпатті восени 2021 року (тоді 1 дитина отримала параліч, а 19 були контактними і мали безсимптомний перебіг). Ще один випадок захворювання на поліомієліт зафіксований в Україні 24 січня 2022 року.

08:02 25.01.2022

Консультаційна зустріч за участі платників податків громади з фахівцями Головного управління Державної податкової служби України у Сумській області

21 січня 2022 року за ініціативи керівництва Краснопільської селищної ради відбулася зустріч платників податків громади з фахівцями Головного управління Державної податкової служби України у Сумській області  з питань  щодо застосування класичного реєстратора розрахункових операцій та програмного реєстратора розрахункових операцій Визначення та використання реєстраторів регламентується Законом України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг».

15:41 24.01.2022