ДО УВАГИ ЛІКАРІВ! ГРАНТОВА ПРОГРАМА “ПОСТКОВІДНИЙ СИНДРОМ”

Спеціалізоване інтернет-видання “Медправда” проводить конкурс на отримання гранта за написання інформаційно-аналітичної статті на тему “Постковідний синдром”. Мета проекту – всебічне інформування населення щодо наслідків захворювання, допомога у подоланні розладів здоров’я та психологічна підтримка усіх, хто стикнувся з COVID-19. До участі у конкурсі запрошуються лікарі з усієї України, що мають диплом про вищу медичну освіту державного зразка. Грошова винагорода (грант) за найкращу статтю складає 10000,00 грн.

15:33 08.02.2022

ВАКЦИНУВАТИСЯ ПРОТИ COVID-19 ПОТРІБНО УСІМ, А ОСОБЛИВО ЛІТНІМ ЛЮДЯМ

Хвилюєтесь щодо вакцинації після операції на серце? Вагаєтесь, чи потрібно вакцинуватися, якщо перехворіли на COVID-19 і маєте високий рівень антитіл? Не знаєте, чи варто вакцинуватися при цукровому діабеті?

14:33 08.02.2022

Абонентська плата за тепло та гарячу воду: правове роз'яснення

У платіжках за комунальні послуги з’явилися нові рядки з платою за абонентське обслуговування та функціонування теплової енергії.  Сталося це через законодавчі зміни в житлово-комунальному господарстві.

10:21 08.02.2022

ПРОТЯГОМ 2021 РОКУ ПРАЦІВНИКИ СУМЩИНИ 14,2 ТИСЯЧІ ДНІВ ПРОВЕЛИ НА ОПЛАЧУВАНІЙ ФОНДОМ САМОІЗОЛЯЦІЇ ВІД COVID-19

Аби зупинити поширення COVID-19 Фонд соціального страхування України оплачує українцям період самоізоляції після контакту з хворим на коронавірусну хворобу. Така допомога від Фонду фінансується у розмірі 50% середнього доходу та 100% – для медичних працівників.

16:02 07.02.2022

ДО ВІДОМА ДЕПУТАТІВ. ВІДБУДЕТЬСЯ ЗАСІДАННЯ 21 СЕСІЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

11 лютого 2022 року о 13 годині в залі засідань адміністративного приміщення селищної ради відбудеться засідання постійної комісії селищної ради з соціально-гуманітарних питань, законності, депутатської діяльності та етики;

10:53 07.02.2022

У Програмі медичних гарантій з’явився новий пакет - “Хірургічні операції дорослим та дітям в умовах стаціонару одного дня”

У 2022 році у Програмі медичних гарантій з’явився новий пакет - “Хірургічні операції дорослим та дітям в умовах стаціонару одного дня”. У рамках цього пакету пацієнтам проводитимуть ті хірургічні операції, які можливо виконати лише у стаціонарі і не можливо – в умовах поліклініки.

11:42 04.02.2022

ЯК БАТЬКИ МОЖУТЬ ПОПЕРЕДИТИ ЗАРАЖЕННЯ ДІТЕЙ КОРОНАВІРУСОМ?

З початку 2022 року кількість дітей, госпіталізованих із COVID-19 або підозрою на нього, зросла майже в чотири рази. Як повідомили в Міністерстві охорони здоров’я України, батьки можуть попередити зараження дітей коронавірусом

14:50 03.02.2022

Правове  забезпечення  програми  «Доступні ліки»

Кілька років в Україні працює програма «Доступні ліки», за якою громадяни можуть отримати безкоштовні препарати. Насамперед це стосується пацієнтів із серцево-судинними захворюваннями, бронхіальною астмою, цукровим діабетом та пацієнтів, які страждають на психічні розлади та епілепсію.

13:33 03.02.2022