«Гаряча лінія» служби зайнятості  Сумщини

«Гаряча лінія» служби зайнятості Сумщини

Нагадуємо, що для звернень громадян, надання оперативної інформації, яка входить до компетенції служби зайнятості, у Сумському обласному центрі зайнятості працює «гаряча лінія».

11:07 13.04.2022

АСОЦІАЦІЯ ОБ'ЄДНАНИХ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД НЕ СТОЇТЬ ОСТОРОНЬ ПРОБЛЕМ ЛЮДЕЙ, ЯКІ ОПИНИЛИСЯ В СКЛАДНИХ ЖИТТЄВИХ ОБСТАВИНАХ ВНАСЛІДОК РОСІЙСЬКОЇ АГРЕСІЇ

Завдяки спільній роботі Краснопільської селищної ради та Всеукраїнської Асоціації об'єднаних територіальних громад (виконавчий директор Валентина Полтавець) доставлено чергову гуманітарну допомогу до нашої громади.

18:29 08.04.2022

УВАГА! ДОДАТКОВІ ТЕЛЕФОНИ «ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ»

Державна установа "Сумський обласний контактний центр" повідомляє, що у зв'язку з великим навантаженням на "гарячу лінію" 0800301501, та з метою якісного забезпечення опрацювання всіх звернень громадян, на період дії воєнного стану, введені додаткові номери телефонів:

09:22 08.04.2022

ГУМАНІТАРНУ ДОПОМОГУ ПРОДОВЖУЮТЬ ОТРИМУВАТИ ЖИТЕЛІ СТАРОСТИНСЬКИХ ОКРУГІВ ГРОМАДИ ТА СМТ КРАСНОПІЛЛЯ

Краснопільським гуманітарним штабом здійснюється розподіл допомоги по старостинським округам громади найнезахищеним верствам населення і жителям, що потребують першочергової допомоги через скрутні життєві обставини (багатодітним та малозабезпеченим сім’ям, особам з інвалідністю і іншим категоріям).

18:37 07.04.2022

Проводяться перевірки дотримання державної дисципліни цін

Робочою групою Краснопільської селищної ради по забезпеченню цінової стабільності умовах воєнного стану щотижня проводяться перевірки дотримання державної дисципліни цін та перевірки здійснення безготівкових розрахунків зі споживачами.

16:04 06.04.2022