УВАГА! НЕБЕЗПЕКА – БУРУЛЬКИ

Перепад температури та значне нагромадження снігового покриву сприяють активному утворенню бурульок на покрівлях споруд, виступаючих архітектурних частинах будинків та великих деревах.

16:33 15.02.2022

ВШАНУВАЛИ ПАМ'ЯТЬ ЗАГИБЛИХ ВОЇНІВ-АФГАНЦІВ

Сьогодні, 15 лютого, з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 33-ї річниці виведення військ з Афганістану відбулося покладання квітів до Пам’ятного знаку загиблим землякам воїнам-інтернаціоналістам.

16:16 15.02.2022

СУМСЬКИЙ ПРИКОРДОННИЙ ЗАГІН ІНФОРМУЄ ПРО ВСТАНОВЛЕННЯ УЗДОВЖ ДЕРЖАВНОГО КОРДОНУ ПРОФІЛАКТИЧНОЇ СМУГИ

Сумський прикордонний загін інформує, що відповідно до пункту 16 постанови Кабінету Міністрів України від 27 липня 1998 року № 1147 «Про прикордонний режим» розпорядженням голови Сумської обласної державної адміністрації від 10 лютого 2022 року № 55-ОД «Про встановлення профілактичної смуги вздовж кордону» уздовж державного кордону в межах Охтирського, Сумського, Конотопського та Шосткинського районів Сумської області встановлено профілактичну смугу»

15:01 15.02.2022

Туризм створює робочі місця

Як свідчить світова практика, доходи від туризму за умови ефективного використання рекреаційного потенціалу регіону, можуть стати основним джерелом наповнення бюджету територій, підвищити рівень зайнятості населення та забезпечити зростання його доходів. В умовам систематичних обмежувальних міграційних заходів, які приймаються урядами різних країн у зв’язку з пандемією підвищуються можливості для розвитку внутрішнього туризму.

14:41 15.02.2022

УВАГА! ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ

Краснопільська дільниця філії “Сумський РЕМ” повідомляє, що у зв’язку з плановими перемиканнями на  ПС «Краснопілля», 16.02.2022 з 05:00 до 11:00 та 18.02.2022 р. 14:00 до 12:00 буде зникати електроенергія на 20 хвилин  в:

13:39 15.02.2022

ЗВЕРНЕННЯ КРАСНОПІЛЬСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ З НАГОДИ ДНЯ ВШАНУВАННЯ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ НА ТЕРИТОРІЇ ІНШИХ ДЕРЖАВ

Шановні учасники бойових дій, воїни-інтернаціоналісти!  З кожним роком все далі історія відділяє нас від вогняних років афганської війни. Ви як ніхто знаєте справжню ціну війни і миру, як ніхто вмієте дорожити сьогоднішнім днем, усвідомлювати свою відповідальність за майбутнє. Патріотизм для вас – не порожній звук, це рідна земля, рідне місто та село, рідна Україна.

09:06 15.02.2022

До уваги виробників насіння та садивного матеріалу!

Головне управління Держпродспоживслужби в Сумській області повідомляє, що 1 березня 2022 року розпочинається прийом заяв на включення до Державного реєстру суб’єктів насінництва та розсадництва на 2022 рік.

11:37 14.02.2022

Роботодавці Сумщини отримують компенсації за створення нових робочих місць

Стимулювання роботодавців щодо створення нових робочих місць та працевлаштування безробітних – один із видів послуг, які служба зайнятості надає підприємствам. На нові робочі місця з компенсацією єдиного соціального внеску торік на Сумщині працевлаштовані 154 безробітних, нинішнього -  вже 8. Цього року буде щонайменше 200 чоловік.

11:34 14.02.2022

Звіт старости Грабовського старостинського округу Краснопільської селищної ради про проведену роботу за 2021 рік

Шановні жителі старостинського округу, відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» я, як староста Грабовського старостинського округу, не менше ніж раз на рік маю звітувати перед своєю громадою про роботу нашого старостинського округу.

16:44 11.02.2022